Rejestrującą czas pracy

Raz, dwa, aplikacja rejestrująca czas

Bez aplikacji nie ma biznesu: 85% użytkowników smartphonów (czyli praktycznie każdy) preferuje aplikacje niż strony mobilne. Jak już wiesz, zistemo oznacza biznes. Dlatego stworzyliśmy aplikację zistemo – bez wątpienia najlepszą na rynku aplikację rejestrującą czas pracy, którą można zainstalować zarówno na iPadzie, iPhonie jak i Androidzie.

Jest środek nocy. Budzisz się i zdajesz sobie sprawę, że twój dom się pali. Co ratujesz? Swoich najbliższych, to oczywiste. A także chomika, kota i psa. Co potem? Założę się, że złapiesz za telefon. Za mały smartphone oczywiście, nie za ten stary stacjonarny przeżytek. Zazwyczaj spędzamy mnóstwo czasu w towarzystwie tego małego urządzenia, jest ono z nami w dzień i w nocy. Podczas przygotowywania jajek na śniadanie, mycia zębów, w sklepie spożywczym i w klubie fitnessu. Praktycznie do każdej czynności mamy odpowiednią aplikację.

Korzystanie z aplikacji mobilnej

Smartphone przestał być telefonem już dawno temu. Według najnowszych statystyk dotyczących korzystania z aplikacji mobilnych, w latach 2014-15 ich użytkowanie wzrosło o 21%. Ponad połowa czasu spędzanego w mediach cyfrowych przeznaczana jest na korzystanie z aplikacji (52%). Zauważcie, że gdy mówimy o aplikacji, nie przywiązujemy nawet wagi do tego, by się ściśle wyrażać. W rzeczywistości powinniśmy nazywać je aplikacjami mobilnymi, ponieważ termin aplikacja może oznaczać każdy program.

A więc, ogłaszam z dumą oraz poprawnie i z pełną precyzją: wirtualna zistemo jest teraz dostępna jako aplikacja mobilna, na platformach iPhone, iPad i Android. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w użytkowaniu, tak jak należy się tego spodziewać po siostrze zistemo. I muszę przyznać, że jestem dumna z tej małej.

Najlepsza aplikacja rejestrująca czas

Wyobraź sobie, że jesteś w drodze na spotkanie z klientem, gdy nagle zaczyna dzwonić twój telefon. Nastąpiła jakaś kryzysowa sytuacja u innego klienta i musisz natychmiast pomóc mu ją rozwiązać. Z czym radzisz sobie w biegu, lecz elegancko, a na dodatek na czas przybywasz na spotkanie z pierwszym klientem i jesteś w stanie w pełni skoncentrować się na jego potrzebach. Wszystko poszło świetnie. Tyle, że zapomniałeś o jednym: o swoim czasie. A czas, jak wiemy, to pieniądz. Lecz zamienisz go na pieniądz tylko pod warunkiem, że go zarejestrowałeś. Z aplikacją zistemo nie ma z tym najmniejszego problemu: jedno szybkie kliknięcie i każda sekunda zostaje naliczona, przypisana odpowiedniemu klientowi i dodana do jego rachunku.

Prosta ewidencja wydatków

Lecz to jeszcze nie koniec historii: po drodze do domu wstępujesz do sklepu, aby kupić wszystko, co będzie potrzebne na jutro do pracy. Bez zistemo rachunek czekałby w twoim portfelu, aż przełożysz go do pudełka po butach do jego starszych przyjaciół – i prawdopodobnie pozostałby tam na zawsze, zapomniany. Dzięki aplikacji zistemo ewidencjonującej wydatki, możesz wykorzystać potencjał swojego smartphona w pełni: cykasz zdjęcie rachunku, wprowadzasz do aplikacji i gotowe. Wydatek został zewidencjonowany i może być teraz przypisany do odpowiedniego klienta. Dołączysz go potem do faktury i na tym koniec. A co najlepsze: twój doradca podatkowy będzie aż skakał z radości (lub może uniesie tylko brew z uznaniem, ludzie od podatków nie lubią okazywać emocji).

Twój mobilny biznes

Dzięki aplikacji umożliwiającej inteligentne śledzenie czasu i wydatków, fakturowanie stało się tak proste, jak nigdy dotąd – a co więcej, umożliwia ci to zamienienie swojego cennego czasu na pieniądze. Zapisane minuty i wydatki automatycznie zostaną dodane do odpowiedniego konta rozliczeniowego. Jedyne, co musisz zrobić, to ustawić termin, a rachunki zostaną rozesłane do klientów. Później, twoja wirtualna zistemo potwierdzi, kiedy otrzymasz pieniądze – lub jeśli trzeba, wyśle klientowi grzeczne lecz stanowcze przypomnienie.

Korzyści płynące z mobilnej aplikacji w prowadzeniu firmy są oczywiste: całą żmudną pracę związaną z księgowością wykonujesz praktycznie na bieżąco, kiedy i gdzie tylko chcesz. Twój umysł został zwolniony z ciągłego myślenia o rachunkach i może skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne: na konkretnej pracy. Tej, która przynosi ci środki na życie, a może nawet jest twoim całym życiem.

Aplikacje mobilne w firmie

Możliwości wykorzystania aplikacji mobilnych w prowadzeniu firmy dopiero zaczynają być w pełni dostrzegane i realizowane. Szczerze wierzę, że mobilne aplikacje zmienią zasadniczo sposób, w jaki pracujemy – mam nadzieję, że na lepsze. W każdym razie, my zrobiliśmy co w naszej mocy, aby stworzyć proste i przyjemne środowisko pracy zapewniające ci zdrową równowagę pomiędzy pracą a życiem.

A jeśli kiedyś przytrafiłoby ci się coś tak strasznego jak pożar domu: proszę, ratuj to, co ma prawdziwą wartość, a nie martw się o dane twojej firmy. Wszystkie dane wprowadzone do zistemo są bezpieczne w chmurze – w szwajcarskiej chmurze, zauważ, która jest równie bezpieczna jak szwajcarskie banki. Żadna informacja nie zaginie, nawet jeśli stracisz swój mały i mądry smrtphone. Nawiasem mówiąc: The Burning House (Płonący Dom) to imponująca kolekcja zdjęć rzeczy, które ludzie ratowaliby w razie pożaru. Smartphone widnieje na każdym ze zdjęć.

Pozdrawiam, zistemo

aplikacja mobilna


Również interesujące

BI, IQ i KPI: Czym jest inteligencja biznesowa?

Istnieją różne rodzaje inteligencji: inteligencja biznesowa, emocjonalna, twórcza i inne. IQ, EQ, BI oraz KPI – inteligencja jest poddawana pomiarom i analizie. W biznesie, dokonywanie analiz za pomocą wskaźników rzeczywiście się opłaca.

inteligencja biznesowa

Nová mise: Dokonalý projekt

Dziś chciałabym ci opowiedzieć, jak freelancerzy mogą nauczyć się lepiej zarządzać swoimi projektami. Wyjaśnię, na czym polega zarządzanie projektami oraz w jaki sposób możesz wykorzystać metodologię zarządzania projektami, aby poprawić swoje umiejętności kierownicze.

freelancer mała firma porady i wskazówki projekt rejestracja czasu śledzenie czasu startup zarządzanie czasem zarządzanie firmą zarządzanie projektem zarządzanie zespołem

Jak stworzyć miejsce pracy przyjazne rodzinie?

W dzisiejszym świecie, 70% osób pracujących, zarówno kobiet jak i mężczyzn, czuje się rozdartych pomiędzy rodziną a pracą. Stres, rozwody, rozbite rodziny – oto rezultat. Nadszedł czas, by stworzyć miejsca pracy, które będą przyjazne rodzinom!

mała firma praca i rodzina przyszłość pracy

Potrzebna jest Ci miłości klientów! Zarządzanie doświadczeniami klientów w 3 krokach

Zarządzanie Doświadczeniami Klientów, CX czy CEM oznaczają jedno: w dzisiejszym świecie wrażenia Twoich klientów liczą się bardziej niż kiedykolwiek dotąd. Lecz co zrobić, gdy Twoje środki na marketing są ograniczone? Nie panikuj.

freelancer klienci mała firma zarządzanie firmą

Jak ustalać priorytety za pomocą 5 prostych pytań

Jako przedsiębiorca często musisz podejmować błyskawiczne decyzje. Czasem masz wręcz wrażenie, jakby sytuacje awaryjne następowały jedna po drugiej, bez chwili przerwy. Od kogo więc najlepiej uczyć się postępowania w nagłych przypadkach, jak nie od pracowników pogotowia ratunkowego?

mała firma

Kobieta właścicielem firmy: czy kobiety są lepszymi przedsiębiorcami?

Możliwe, że jesteś jedną z nich. Lub masz takie plany. A może jedną z nich poślubiłeś? Kobiety-przedsiębiorcy, matki-przedsiębiorcy: Coraz więcej kobiet zostaje właścicielkami firm I – jak wykazują statystyki – ich firmy wręcz kwitną.

freelancer mała firma przyszłość pracy zarządzanie firmą

Już dziś zacznij korzystać z darmowej 14-dniowej wersji próbnej

Nie wymagamy karty kredytowej.