Project Time Tracker: Na miarę Twoich Potrzeb

Najprostszy sposób na monitorowanie czasu w projektach

Startuję - 14 dni BEZ OPłAT

Zacznij mierzyć czas spędzony na projektach i zadaniach już dziś!

Looking for a cool team time tracking app? The smartest team tracker or perhaps the best team collaboration software? zistemo is all of the above, and more: invoicing, project tracking, budgeting PLUS project, client and timesheet management. All the tools your team needs are here. Organize and run your business on-the-fly.

Bieżące powiadomienia o postępie w projektach na Twoim telefonie

Czy proces obliczania czasu pracy konsumuje za dużo czasu? zistemo ma dla Ciebie rozwiązanie. Karty czasu pracy w pełni zintegrowane z time trackerem. Klik, Klik i gotowe

Śledzenie projektów z telefonu

Tysiące międzynarodowych firm zaufały aplikacji zistemo. Mogą mierzyć czas i śledzić postęp prac z dowolnego telefonu, laptopa czy tableta. Dołącz do grona Naszych Klientów! Wypróbuj project time trackera za darmo!

Automatyzacja arkuszy czasu pracy

Wszystkie logi czasu pracy są zintegrowane z project time trackerem. 3 kliknięcia i arkusz czasu pracy jest gotowy?

Zmagasz się z kalkulacją czasu przy projektach? Stop! Już nie musisz!

Z Project Time Trackerem od zistemo możesz:

 • Z łatwością tworzyć projekty I zadania dla dowolnej liczby członków zespołu
 • Równolegle zarządzać nieograniczoną liczbą projektów
 • Śledzić zadania, czas i deadliny, a także budżet każdego projektu
 • Monitorować efektywność zespołu w poszczególnych projektach i zadaniach

Life is too short to waste it with synchronizing different tools or using multiple project management apps. Start zistemo: the all-in-one tool.

Dokładny pomiar czasu pracy w każdym projekcie

Zorganizuj swój zespół i zwiększ efektywność. Nasz Project Time Tracker synchronizuje wszystkie dane w chmurze. Sprawdź jak proste może być fakturowanie, zarządzanie projektami, śledzenie czasu pracy, zarządzanie zespołem i utrzymywanie się w ramach budżetu. Jedno narzędzie, wiele możliwości! zistemo zostało stworzone z myślą o każdym biznesie. Prosto, dokładnie I przyjaźnie dla użytkowników.

Obrazowe Raportowanie

Jeżeli potrzebujesz zwizualizować postęp w projektach, czas pracy spędzony na projektach, wykorzystanie budżetu, dotrzymane deadliny czy aktywność pracy w zespole, aplikacja zistemo daje Ci taką możliwość. Prosty i szybki sposób, aby mieć pełen pogląd przy podejmowaniu dalszych decyzji i planowaniu. Zamień arkusze czasu pracy na informacyjne raporty. Uzyskaj szerszy pogląd na dane dotyczące Twojej Firmy. Proste narzędzia wizualizacji danych wspomogą Twoją Firmę.

Aplikacja do Zarządzania Czasem w Projektach - zistemo

Nasza aplikacja do mierzenia czasu w projektach jest intuicyjnym narzędziem, które pomaga w organizacji pracy i zwiększa wydajność zespołu. Usprawnij proces zarządzania czasem:

 • Mierzenie czasu pracy w poszczególnych zadaniach, projektach
 • Precyzyjny i prosty sposób na generowanie arkuszy czasu pracy
 • Łatwa edycja i akceptacja zarejestrowanych godzin pracy
 • Proste, automatycznie generowane raporty o postępie prac i wydajności pracowników


Project Time Tracking FAQ

Co to jest Project Time Tracker?

Project Time Tracker to zestaw niezbędnych narzędzi do monitorowania i raportowania czasu spędzonego na projektach. Często jest używany przez Project managerów lub inne osoby, które pracują przy projektach. Zintegrowane funkcjonalności project time trackera ułatwiają płynne zarządzanie projektami.

Bieżące monitorowanie czasu w projektach pomaga w realizacji zadań w ustalonych ramach czasowych, w ramach określonego budżetu. Pozwala, także spojrzeć na ogólne postępy w projektach oraz efektywność zaangażowanych pracowników. Generowanie raportów na podstawie zebranych danych usprawnia proces podejmowania decyzji i planownania kolejnych zadań.

Jak mierzyć czas pracowników spędzony na projekcie?

Jest wiele sposobów na mierzenie czasu pracownika w danym projekcie, np. za pomocą manualnych raportów – z zapisywaniem przepracowanych godzin w excelu. Mając jednak na uwadze, że 95% pracowników używa co najmniej jednego sprzętu komputerowego lub urządzenia mobilnego w trakcie pracy, najwygodniejszą metodą jest używanie czasomierza do rejestrowania czasu pracy. Taka aplikacja pozwala wszystkim pracownikom na włączenie time trackera z dowolnego urządzenia. Kiedy potrzebują przerwy, po prostu klikają na ekranie telefonu na pauzę. Team leaderzy widzą w czasie rzeczywistym jaki jest status aktywności poszczególnych członków zespołu, ile godzin przepracowali, na jakich zadaniach i w których projektach. Prosto, wydajnie i dokładnie.

W jaki sposób mierzenie czasu pomaga w zarządzaniu projektami?

Mierzenie czasu pracy ułatwia planowanie, zarządzanie I realizację projektów w wyznaczonych ramach czasowych, określonym budżecie I zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Na podstawie zarejestrowanych godzin pracy są automatycznie generowane raporty, które pięknie obrazują wszelkie dane potrzebne do podejmowania decyzji i rozwoju firmy. Alokacja godzin pracy pomaga projekt managerom i team leaderom w lepszy sposób dokonywać oceny postępu w pracach, i na tej podstawie planować alokację pracowników do kolejnych projektów.

Jakie są korzyści z używania Aplikacji do mierzenia czasu w projektach?

 • Sprawne zarządzanie projektami
 • Dokładna kalkulacja kosztów, automatyczne wystawianie faktur dla klienta, przejrzyste warunki cenowe
 • Sprawny proces przepływu pracy, ograniczenie “nieproduktywnego” czasu pracowników
 • Zwiększona efektywność i wydajne zarządzanie czasem pracy pracowników
 • Wyeliminowanie czasochłonnej papierkowej roboty
 • Pełna i dokładna synchronizacja wszystkich danych w czasie rzeczywistym
 • Przyjazna I łatwa w obsłudze aplikacja dostępna z dowolnego urządzenia mobilnego lub komputera
Track your business performance live | zistemo

Przejrzysta komunikacja w zespole

Pracownicy mogą logować czas pracy z dowolnego urządzenia, a na koniec wygenerować i przesłać arkusz czasu pracy. Team leaderzy otrzymają powiadomienie na telefonie i w każdej chwili będą mogli omówić, edytować i zaakceptować wprowadzone godziny pracy. Project Time Tracker zistemo można zintegrować ze Slack lub Hipchat w celu natychmiastowej komunikacji. Członkowie zespołu w czasie rzeczywistym widzą kto pracuje nad jakim zadaniem, kto jest na przerwie a kto wyjechał na wakacje. Pełna przejrzystość jest najlepsza!

Śledzenie projektów na żywo!

Z zistemo masz łatwy dostęp do danych twojego zespołu, naliczonych godzin pracy, otrzymanych faktur i stawek godzinowych z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie. Pełna integracja i synchronizacja danych w czasie rzeczywistym. Nasza aplikacja do śledzenia godzin pracy i wszystkie dodatkowe narzędzia zdigitalizują Twoją Firmę. Przenieś swój Biznes do strefy 4.0. Dołącz do tysięcy firm z całego świata. Nadaj Twoim projektom nowego wymiaru. Wypróbuj zistemo już dziś, za darmo.

Dodaj skrzydel swoim projektom i wypróbuj zistemo już dziś, za darmo.

Startuję - 14 dni BEZ OPłAT