MoneyPenny.me to teraz zistemo

Wypróbuj 14 Dni Za Darmo!

Najlepszy Program do Faktur i Rejestrator Czasu Pracy

MoneyPenny to teraz zistemo

Od 215stycznia 2019 r. "MoneyPenny.me" stała się zistemo!

Wypróbuj za Darmo przez 14 dni. Zgodnie z obietnicą, chcemy dostarczyć najmądrzejsze, najbezpieczniejsze i bezbolesne rozwiązanie biznesowe w chmurze. Zatem ruszamy o krok dalej. A nasz zespół, bardziej dojrzały, odważniejszy i doświadczony niż kiedykolwiek, wciąż tu jest! Pomagamy firmom na całym świecie osiągnąć cele biznesowe, oszczędzając przy tym więcej czasu.

O MoneyPenny (początki)

MoneyPenny.me zostało uruchomione w 2014 roku, po tym, jak zauważyliśmy, że wszyscy nasi freelancerzy skarżą się na te same rzeczy: arkusze kalkulacyjne, zeznania podatkowe, pogoń za klientami i ściąganie spóźnionych płatności. Chcieliśmy ograniczyć ich czas poświęcany na papierkową robotę lub zastanowianie się, który program zastosować, aby wystawiać faktury lub rozliczać rachunki. Naszym rozwiązaniem było uwolnienie ich od tych wszystkich skomplikowanych zadań, pozwalając im skupić się bardziej na celach biznesowych. Rozpoczęliśmy od małego prostego rozwiązania, z generatorem faktur i podstawowym narzędziem do śledzenia czasu, ale zawsze staraliśmy się przesuwać nasze ograniczenia i oferować najlepsze narzędzia biznesowe na rynku. Wciąż to robimy, ale pod nową nazwą: zistemo!

MoneyPenny na rożnych urządzeniach
MoneyPenny on different devices

Co było wspaniałego w MoneyPenny?

Klienci pokochali MoneyPenny.me od samego początku. Bo było świeże, innowacyjne, miało przyjazny interfejs użytkownika, a przede wszystkim zapewniało wszystko, co potrzebne do zarządzania biznesem w jednym miejscu. Faktury, funkcje wielowalutowe, automatyczne przypomnienia o płatnościach, powtarzające się rachunki - wszystko było dostępne w jednej zakładce w przeglądarce internetowej. A co najważniejsze: wszystkie funkcje i aplikacje były zoptymalizowane pod kątem różnych urządzeń i rozmiarów ekranu. Piękne i funkcjonalne za jednym zamachem! Kiedy klienci potrzebowali specjalnej funkcji, mogli nam to zasugerować i ... zrobione! Nasz zespół programistów natychmiast zaakceptuje to wyzwanie i przygotuje go do następnej aktualizacji.

Po co zmieniać nazwę "MoneyPenny.me" na "zistemo"?

Podobnie jak w przypadku większości projektów, w każdej myślącej przyszłościowo firmie przychodzi czas na rebranding, gdy wydaje się, że twoje imię nie spełnia nowych wyzwań biznesowych, które możesz podjąć. MoneyPenny został uruchomiony od zera. Nazwa została zainspirowana naszą miłością do Jamesa Bonda. Nigdy nie narzeka. To właśnie chcieliśmy osiągnąć dla naszych klientów: uprościć wszystko do tego stopnia, że nie mają oni powodów do narzekań, jeśli chodzi o fakturowanie, podatki, śledzenie czasu lub karty czasu pracy. Po drugie, jak zwykliśmy mawiać: "To jest pasja i poświęcenie, ale na koniec dnia chodzi o TWOJE pieniądze. Każda (rozliczana) sekunda ma znaczenie. Policz każdy grosz. "

Why we changed from MoneyPenny to Zistemo?

Dlaczego zistemo jest lepsze dla naszych klientów?

zistemo pochodzi od słowa “system”

"Zistemo" wywodzi się z "systemu" Według słownika Collinsa, "system jest sposobem pracy, organizowania lub robienia czegoś, co następuje po ustalonym planie lub zestawie reguł." Przełomową częścią jest to, że wzięliśmy wszystkie funkcje MoneyPenny (śledzenie czasu projektu, fakturowanie, przypomnienia o płatnościach, transakcje bankowe, raporty podatkowe) na nowy poziom, który odzwierciedla nasze doświadczenie, ewolucję i stale zmieniające się potrzeby rynku (na przykład rosnącą popularność flextime).

Trzy kategorie produktów w jednej usłudze

Jak głosi nasz założyciel, Siggi Buss: "Czujemy, że" zistemo "pozwala nam budować znacznie silniejszą i unikatową markę niż MoneyPenny, umożliwiając nam mówienie światu: Cześć, jesteśmy najbardziej innowacyjnym i zaufanym rozwiązaniem do śledzenia, monitorowania i rozliczania czasu pracy na całym świecie."

Jako "zistemo" oferujemy trzy kategorie produktów w jednej usłudze (w jednej cena). W razie potrzeby można je łatwo włączyć lub wyłączyć.

Ewidencja czasu pracy

Ewidencja czasu pracy

Zarządzaj urlopami, elastycznym czasem pracy oraz prcą zdalną dla wszystkich pracowników. Prosty sposób na szybką kalkulację wynagrodzeń.

Śledź postępy w projektach

Śledź postępy w projektach

Dzięki zistemo zawsze masz dostęp do informacji o prowadzonych projektach. Budżet, ukończone zadania, koszty operacyjne, otrzymane płatności i podjęte działania.

System 360

System 360

Jedno narzędzie dla wszystkich procesów w Twojej Firmie: od przygotowania i wysłania oferty do klienta, do wystawionych faktur, które przekazujesz księgowym. Zarządzaj wszystkim w zistemo, oczywiście ze swoim firmowym logo.

Żegnaj, MoneyPenny.me!

Z MoneyPenny.me skupiliśmy się wyłącznie na pomocy freelancerom i małym firmom.

Witaj zistemo!

Przejście na zistemo rozszerza nasz zasięg (i wpływ) na globalne firmy, średniej wielkości korporacje, mniejsze firmy i działalności jednoosobowe na całym świecie.

Track your business performance live | zistemo

Zistemo (wcześniej MoneyPenny) jest dostępne na wszystkich urządzeniach

Kompatybilne ze wszystkimi wyszukiwarkami na wszystkich ekranach. Monitoruj godziny wejścia do pracy i wyjścia, zazrządzaj obecnością z iPhona, Androida, iPad/tablet, komputera stacjonarnego czy laptopa.

MoneyPenny jako Zistemo nadal w zasięgu ręki

Zwiększ zaufanie pracowników, lojalność i efektywność!

Praca to juz nie tylko biurko. Praca to czas i miejsce kiedy Twoi pracownicy czują, że są najbardziej efektywni.

Wypróbuj 14 Dni Za Darmo!