zistemo dla firm księgowych i biur rachunkowych

Wypróbuj teraz za darmo!

Z zistemo jesteś zawsze bliżej klienta

Cover image

Dzięki zistemo masz zawsze dostęp do wszystkich dokumentów swoich klientów i danych podatkowych. Oszczędzasz zasoby, ponieważ twoi klienci mają doskonale przygotowane dokumenty księgowe.

Możesz zaprojektować plan kont i natychmiast przypisać wydatki klienta do właściwego konta.

Ponadto lista płac jest przygotowywana szybko, ponieważ możesz sprawdzić nieobecności i arkusze czasu za pomocą jednego kliknięcia. Jest też interfejs DATEV dla wszystkich danych. To nie może być prostsze.


Jakie korzyści niesie zistemo dla biur rachunkowych i księgowości

Ewidencja czasu pracy

Rejestruj przepracowane godziny

zistemo może obsłużyć wszystkie modele czasu pracy. Zarządzaj czasem pracy i analizuj godziny przepracowane w stosunku do godzin zaalokowanych w budżecie każdego projektu.

Zatwierdzaj Karty Czasu Pracy

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Zarządzaj nieobecnością i wakacjami

Skonfiguruj i zarządzaj czasem wolnym swojego zespołu dzięki prostemu i efektywnemu procesowi zatwierdzania.

Śledź postępy w projektach

System 360

Saldo wyciągów bankowych w zistemo

Porównaj wydatki i płatności przychodzące wprowadzone w zistemo z importem wyciągu bankowego BankFeed (FinApp) lub CSV. Wówczas masz pewność, że twoje księgi są poprawne i oszczędzasz czas.

Raporty

Wykorzystaj olbrzymią skarbnicę danych do raportów biznesowych w czasie rzeczywistym. Zobacz wszystkie istotne dane biznesowe przedstawione w prosty i czytelny sposób. Szybki, Prosty i Bezpieczny sposób na zwiększenie wydajności.

Przygotuj swoje księgi do rozliczeń

Daj swojemu księgowemu bezpośredni dostęp do faktur i rachunków w zistemo. Eksportuj swoje dane w formacie DATEV lub jako plik CSV. Utrzymuj księgowość wolną od stresu.

Rejestruj wydatki

Zarejestruj swoje wydatki operacyjne w formie papierowej i wyślij je do zistemo za pośrednictwem aplikacji mobilnej, importowanych transakcji bankowych lub w formacie PDF.

Wystawiaj faktury

Utwórz swoje faktury w dowolnym formacie i wzorze. Oczywiście, zistemo przechowuje wszystkie twoje faktury, aby były zawsze dostępne.

24/7 przyjazne i kompetentne wsparcie

Jeśli napotkasz na twardy orzech do zgryzienia, jesteśmy tu dla ciebie. W dobrym nastroju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.