Wzory faktur online

Zistemo to program do fakturowania, który oszczędzi Twój czas, uprości prowadzenie ksiąg rachunkowych, zamieni estymacje i oferty w faktury i zautomatyzuje płatności. Wypróbuj, 14 dni za darmo. Przejmij pełną kontrolę nad swoja Firmą juz dziś!

Wypróbuj ZA DARMO

Oszczędzaj czas! Zwiększaj produktywność!

Fakturowanie i papierkowa robota potrafią być czasochłonne i wysysać Twoje zasoby. Mając to na uwadze stworzyliśmy Zistemo, tak aby pomagało oszczędzić Ci czas i zwiększyć produktywność.

Oferty

Stwórz profesjonalnie wyglądające wzory ofert z logo. Gdy tylko zajdzie potrzeba, z łatwością zmienisz warunki płatności, jednostki, produkty i usługi.

Faktury

Jesteśmy kompatybilni z PayPal i kartami kredytowymi. To sprawia ze wysyłanie i otrzymywanie płatności jest proste, szybkie i wiarygodne.

Płatności

Jesteśmy kompatybilni z PayPal i kartami kredytowymi. To sprawia ze wysyłanie i otrzymywanie płatności jest proste, szybkie i wiarygodne.

Branded and bespoke invoice templates

Markowe i zrobione na zamówienie

Wzmocnij wartości swojej marki wizualną spójnością. Zachwyć klientów odpowiednimi wzorami ofert i faktur zawierającymi logo Twojej Firmy, danymi adresowymi, kolorami i notatkami.

Oszczędzaj czas

 • Dostosowanie wszystkich automatycznych przypomnień i alertów
 • Automatyczne naliczanie wydatków i przepracowanych godzin
 • Przekształcanie ofert w faktury jednym kliknięciem
 • Ustawienie faktur cyklicznych w dowolnych okresach czasowych

Automatyczne przypomnienia

Zapomnij czasy, kiedy trzeba było ręcznie śledzić status płatności i faktur. Po prostu wybierz rodzaj wiadomości, czas i częstotliwość wysyłania automatycznych przypomnień. A Zistemo będzie je wysyłać za Ciebie.

Czas ustalić Twoje własne warunki

Wypełnij pola z jednostkami płatności, walutą, datą płatności i częstotliwością i zastosuj je w Zistemo do wszystkich Twoich Klientów. Jeżeli zakres prac się zwiększy po prostu zmień jednostkę czasu ręcznie lub za pomocą rejestratora czasu pracy.

Payments reminder
Integrated team management

Zintegrowane zarządzanie zespołem

Pozwól wszystkim członkom zespołu ręcznie wprowadzać czas, jednostki i zadania i miej na nie wgląd w intuicyjnym panelu projektu. A kiedy włączysz automatyczne rozliczenia swobodnie zarządzaj i edytuj godziny i wydatki.

 • Zarządzaj zespołem freelancerów, przeglądaj i edytuj ich godziny pracy oraz zadania
 • Wystawiaj faktury i wypełniaj karty wydatków Twojego zespołu
 • Śledź statusy płatności i stwórz automatyczne powiadomienia
 • Zaoszczędzisz czas, który spędzasz na mierzeniu się z zarządzaniem i rachunkami

Pełna integracja Firmy

Panel główny Zistemo wyświetla wszystkie niezbędne informacje 24 na dobę. Twoje projekty, zarówno te aktywne jak i nieaktywne są podlinkowane, aby zapewnić do nich łatwy i szybki dostęp.

Twoje przychody i wydatki dostępne w chmurze

Dołącz do grona i uzyskaj widok z lotu ptaka na przychody i wydatki w panelu głównym. Ty i Twój zespół mogą dostosować go według uznania.

Pełna integracja firmy
Przyspieszanie płatności wynagrodzeń

Efektywne zarządzanie czasem

Zintegrowane narzędzia do zarządzania czasem są bardzo łatwe w użyciu. Twój zespół może się zalogować i rejestrować czas, kiedy Ty możesz skoncentrować się na rozwoju Firmy

 • zistemo oferuje pełna kontrolę oraz prywatność danych
 • Jesteśmy Twoimi wirtualnymi księgowymi
 • Pełne zarządzanie finansami dla wszystkich Twoich Klientów

Pracujemy dla startupów, Małych Firm i Freelancerów takich jak Ty

Do 2020 roku przewidywany jest wzrost Freelancerów o 100%. Międzynarodowa współpraca, outsourcing i praca zdalna definiują globalne zasoby pracy.

Wiemy, że freelancerzy mają wielu kontrahentów, a czas jest ich najważniejszym aktywem. Na dzisiejszym rynku pracy efektywność i profesjonalizm są decydującym kluczem do sukcesu.

Twoje przepływy pieniężne, podatki i bezpieczeństwo finansowe to powody, dla których zbudowaliśmy Zistemo. Sprawdź jak sprawiliśmy, że wszystkie sprawy finansowe są jasne i zwięzłe. Wypróbuj przez 14 dni za darmo!

We work for Startups, Small Businesses and Freelancers like you
Project Time Management Software

Nowoczesne zarządzanie projektami

Zarządzaj międzynarodowymi projektami, zapewnij pełen dostęp do danych wszystkim członkom Twojego zespołu, bez względu na miejsce z którego pracują. Wybierz Zistemo, który umożliwia wybór dowolnego języka i łatwo przelicza waluty.

Deleguj zadania międzynarodowemu zespołowi. Kontroluj wydatki, faktury, estymacje i rachunki z dowolnego miejsca na ziemi.


Karta kredytowa nie jest wymagana

Invoice template | zistemo

Dlaczego wzór faktury online?

 • Rachunki są bardziej zorganizowane
 • Jest prostszy sposób niż tworzenie, edycja i monitorowanie wielu arkuszy kalkulacyjnych
 • Otrzymujesz profesjonalny wzór faktury, który w pełni możesz dostosować i dodać logo
 • Dla opóźnień w płatnościach możesz wysylać auto przypomnienia
 • Otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia, kiedy klienci otworzą Twoje faktury
 • Dodaj wewnętrzne notatki lub potwierdzenie otrzymania jednym kliknięciem
 • Skończ z papierkową robotą i przestań się martwić o przechowywanie. Twoje faktury są bezpiecznie przechowywane w chmurze
 • Generuj unikatowe i dostosowywane numery faktur

Najlepsze funkcjonalności Zistemo

Zarządzanie czasem

Możesz bez limitu dodawać kolejnych członków zespołu i projekty. Rejestruj czas pracy ręcznie lub za pomocą automatycznego rejestratora czasu pracy. Edytuj jednostki, waluty, długość trwania projektu i KPI.

Fakturowanie i estymacje

Zarządzaj dopasowanymi do Twoich potrzeb fakturami. Zdecyduj kiedy mają zostać wysłane, utwórz automatyczne przypomnienia o płatnościach. Jednym kliknięciem zamienisz estymacje w faktury; a wszystkim możesz zarządzać z poziomu przyjaznego panelu głównego.

Usprawnienia działania

Przechowuj wszystkie dokumenty finansowe i dotyczące projektów w jednym miejscu. Twórz i analizuj szczegółowe raporty, aby poprawić zarządzanie zespołem i usprawnić działania Firmy.

Język i przeliczanie walut

Teraz praca w różnych strefach czasowych i walutach jest prosta. Użyj dowolnego języka, którego chcesz i z łatwością przeliczaj waluty tak, aby outsourcing był prosty i efektywny. Międzynarodowa współpraca jest w zasięgu reki.

Solidne zabezpieczenia jak w Banku ze wsparciem 24 godziny na dobę

Pozwól naszej wirtualnej asystentce oprowadzić Cie po funkcjonlanościach Zistemo. Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Nasz zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji!

Pracuj na dowolnym urządzeniu/miejscu/języku i we wszystkich strefach czasowych!

Nie pozwól aby granice Cię ograniczały. Międzynarodowa współpraca nigdy nie była tak prosta.

Track your business performance live | zistemo

Wystawiaj faktury od ręki

Kompatybilne ze wszystkimi wyszukiwarkami, na wszystkich rozmiarach ekranu. Rejestruj czas pracy, zwolnienia i wakacje, wystawiaj faktury z dowolnego telefonu, tableta lub komputera.

Profesjonalne, wydajne i intuicyjne wzory

Powiedz „Adios!” nudnym wzorom faktur w Excelu czy w Wordzie

Wybierz spośród setek profesjonalnych i bezpłatnych wzorów faktur online. Stwórz szablony dla estymacji i faktur w kilka kliknięć. Zistemo umożliwia modyfikować je i edytować, aby dostosować do Twoich klientów i rodzajów pracy.

Start your 14 day free trial