Szukasz Najlepszego Systemu Czasu Pracy?

Masz go na wyciągnięcie ręki! Szybki, prosty w obsłudze i dokładny kalkulator czasu pracy w chmurze.

Wypróbuj system czasu pracy online za darmo

Twoja Firma, Twój Wirtualny Zegar Kart Pracy. Bez Instalacji!

Zoptymalizuj swoją firmę korzystając z prostego system czasu pracy w chmurze. Dodatkowa opcja elastycznego czasu pracy pozwala Twoim pracownikom wybrać czas, kiedy są najbardziej produktywni. Z Zistemo masz możliwość monitorowania czasu pracy z dowolnego urządzenia, nawet telefonu! Niech moc będzie z Toba!

Elastyczny czas parcy Zasady przerw obiadowych Zarządzanie obecnością Zarządzanie czasem Święta ustawowo wolne od pracy Urlopy okolicznościowe />
      <img id= Planowanie urlopów Zarządzanie zwolnieniami chorobowymi Monitorowanie czasu pracy Karta czasu pracy Rejestrator czasu pracy

Online Employee Time Clock Calculator

Dynamiczny Licznik Czasu Pracy

Twoi pracownicy zasługują na najlepszy i najbardziej dokładny licznik czasu pracy online. Pozwól im logować wejścia i wyjścia w sposób elastyczny, jednocześnie mając pogląd na ich karty pracy i harmonogram pracy.

 • Natychmiastowy pogląd do ewidencji wejść i wyjść
 • Ustawienia technologii geofencing
 • Profesjonalne raporty czasu pracy
 • Automatyzacja kalkulacji czasu pracy

Pracownicy mogą z łatwością monitorować czas pracy podczas spotkań służbowych i delegacji, z dowolnego miejsca i urządzenia, na które wyrazisz zgodę.

Kalkulator Czasu Pracy Online – Bezbłędna Ewidencja Czasu Pracy

Po co prowadzić przestarzałą ręczną księgę wejść i wyjść? Usprawnij rejestrację czasu pracy w Twojej Firmie z najlepszymi funkcjonalnościami:

 • System RCP
 • Pełna integracja z Kartami Czasu Pracy
 • Intuicyjna kolorystyka
 • Przejrzysty ewidencja nieobecności
 • Przypomnienia o zatwierdzaniu wniosków urlopowych

Oszczędzaj czas i pieniądze i ograniczaj ryzyko błędów przy obliczaniu godzin pracy i wynagrodzeń. Proste automatyczne wprowadzanie danych. Pełna automatyzacja.

Week attendance
Accelerate Payroll

Super mobilność z Systemem Czasu Pracy Zistemo

Ty i Twój Zespół możecie cieszyć się nieograniczonym dostępem do system czasu pracy z dowolnego urządzenia. Rejestruj czas pracy, przeglądaj raporty i akceptuj karty czasu pracy oraz urlopy na bieżąco.

 • Księga wejść i wyjść online
 • Składaj i akceptuj wnioski urlopowe 1 kliknięciem
 • Przeglądaj raporty czasu pracy pracowników z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie
 • Otrzymuj powiadomienia i monitoruj czas pracy pracowników na bieżąco

System czasu pracy stworzony z myślą o każdej Firmie.

System rejestracji czasu pracy z monitorowaniem przerw

Create a lunch break policy within seconds to make sure everybody sticks to the rules you have for meal breaks and keep unwanted overtime costs under control.

 • Set a standard lunch break interval.
 • “With or without office shutdown time” option available.
 • Monitor employee’s meal breaks habits and spot unwanted behavior.
 • Dynamic lunch break rules — depending on the daily work time hours.

All info will be effortlessly integrated in a Time Card Calculator report that will further simplify payroll management.

Time clock calculator

FAQ - System Czasu Pracy Online

Jaki jest najlepszy system czasu pracy na Androida, iOS, iPady, telefony i tablety?

Najlepszy system czasu pracy to taki, który jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, niezależnie od systemu operacyjnego, czy rozmiaru ekranu. Wybierając odpowiedni system czasu pracy upewnij się, że jest intuicyjny, ma przejrzysty design i umożliwi pracownikom korzystanie ze wszystkich potrzebnych funkcjonalności. Kalkulacja arkuszy czasu pracy powinna odbywać się automatycznie, na podstawie zarejestrowanych przepracowanych godzin. Jednocześnie system powinien umożliwiać ręczne wprowadzanie godzin pracy, w przypadku kiedy pracownik zapomniał odbić się rano. Rejestracja czasu pracy powinna być prosta dla pracowników i w każdej chwili możliwa do autoryzacji przez przełożonych. Zaewidencjonowany godziny powinny być synchronizowane automatycznie i dostępne natychmiast w czasie rzeczywistym. Dodatkowo najlepszy system czasu pracy powinien usprawniać kalkulację wynagrodzeń.

Dlaczego pracodawcy powinni przerzucić się na system czasu pracy online?

Korzystanie z systemu czasu pracy online jest dobrym pomysłem, niezależnie od liczby zatrudnionych pracowników. W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, „zawsze online” pracownicy mają wiele zadań. Ręczne zapisywanie godzin pracy stało się nieproduktywne. Pomijając ryzyko błędów jakie się z tym wiążą. Z systemem czasu pracy online każda minuta pracy może być zarejestrowana i rozliczona, w tym przerwy na obiad, urlopy oraz nadgodziny. Wszystkie dane dotyczące czasu pracy są zapisywane i udostępniane online. W kilka kliknięć jesteś w stanie autoryzować karty pracy, generować raporty i przeliczać wynagrodzenia.

Czy przełączenie się na ewidencję czasu pracy online jest bezpieczne dla małej firmy?

Nawet jeżeli wszystkie dane dotyczące godzin pracy są zapisywane w chmurze, to zabezpieczenia i ochrona danych są na najwyższym poziomie. To zapewnia pracodawcom bezpieczeństwo, dając jednocześnie pełną automatyzację. Nie ma potrzeby prowadzić ręcznej rejestracji godzin pracy, co w znaczący sposób minimalizuje ryzyko błędów. A jeśli potrzebujesz dokumentacji w papierowej formie, wszystko możesz wyeksportować i wydrukować w kilka sekund.

Jakie są korzyści używania systemu czasu pracy?

Porzucając ręczne księgi wejść i wyjść i przełączając się na system online, firma może zaoszczędzić nawet do 10 godzin mozolnego obliczania godzin pracy co miesiąc. Dowiedziono, że systemy czasu pracy mobilizują pracowników do punktualnego rozpoczynania pracy oraz zwiększają produktywność poprzez monitorowanie postępu prac w poszczególnych zadaniach. Teraz pracownicy mogą na bieżąco rejestrować ile czasu spędzają nad jakim zadaniem.

Kto się zawsz spóźnia? Kto wyszedł wcześniej wczoraj, a kto jest na przerwie obiadowej?

System Czasu Pracy Zistemo ma odpowiedź na wszystkie te pytania.

Track your business performance live | zistemo

Systemu Czasu Pracy zawsze pod ręką

Kompatybilne ze wszystkimi wyszukiwarkami, na wszystkich rozmiarach ekranu. Rejestruj czas pracy, zwolnienia i wakacje, wystawiaj faktury z dowolnego telefonu, tableta lub komputera.

Proste zarządzanie obecnością i czasem pracy zespołu!

Więcej Czasu Dla Ciebie. Większa Elastyczność dla Twojego Zespołu

Wyciągnij jak najwięcej informacji z danych dotyczących czasu pracy.

Wypróbuj system czasu pracy online za darmo