Rejestracja czasu w Asanie z zistemo

Rozpocznij DARMOWĄ 14-dniową wersję próbną

Czy doświadczyłeś tych problemów z „integracją” rejestrując czas pracy w Asanie?

Czy doświadczyłeś tych problemów z „integracją” rejestrując czas pracy w Asanie? | zistemo
 • Brak podglądu:

  albo nie widzisz zadania, dla którego rejestrujesz czas, albo nie wiesz, jak długo i nad jakimi projektami dziś pracujesz...
 • Ręczne dostrajanie:

  marnujesz czas, aby sprawdzać i ręcznie tworzyć i edytować wpisy czasu pracy w przypadku niezsynchronizowanych zadań i projektów...
 • Frustrujące korekty czasu:

  nieustannie musisz się przełączać pomiędzy Asaną a swoją aplikacją do rejestracji czasu, jeśli zapomniałeś włączyć czasomierz lub musisz edytować wpisy czasu...
 • Rejestracja czasu na ślepo:

  nie widzisz porównania rejestrowanego czasu do budżetu w Asanie, więc nie jesteś w stanie ocenić postępów swojej pracy...
 • Nudne faktury bez Twojej marki:

  brak opcji oznaczenia swojej marki lub dodania nagłówka, brak spersonalizowanych pól, brak opcji kilku walut lub kilku języków...

Get the most value from tracking time in AsanaNajbardziej inteligentny sposób na rejestrację czasu w Asanie


Rozszerzenie Asany o szeroki zakres cennych funkcji zarządzania czasemOdkryj różnice

Szybki podgląd

Na każdym etapie pracy dokładnie wiesz, gdzie jesteś. Kolorowe kody dla rejestracji czasu są bardzo intuicyjne dla każdego. Czerwony oznacza „czas dla tego zadania jest włączony”, z żółty oznacza „suma zarejestrowanego dziś czasu”. Tak, to takie proste!

Zarządzanie czasem projektu bez wychodzenia z Asany

Ponieważ każda sekunda jest ważna, pomagamy Ci oszczędzać czas! Integracja z zistemo jest całkowicie bezproblemowa. Nie trzeba przełączać się pomiędzy aplikacjami. Twórz, usuwaj i zmieniaj nazwy nowych zadań i zadań cząstkowych bez zamieszania. Synchronizacja Asany i zistemo jest perfekcyjna. Obserwuj postępy pracy na bieżąco na ekranie.

Trzymanie się w ramach czasu i budżetu jest proste

Zarządzanie godzinami przeznaczonymi na zadanie w Asanie jest proste dzięki zistemo. Widzisz zarejestrowany czas w stosunku do budżetu dla każdego zadania. W każdym momencie jesteś świadom liczb dotyczących projektu. Obserwujesz postępy minuta po minucie. Dostarczasz gotowe projekty na czas i bez przekraczania budżetu.

Profesjonalne i proste fakturowanie!

Podnosząc rejestrację czasu w Asanie o poziom wyżej, zistemo staje się Twoim portalem do szybkiego i prostego fakturowania. Zarządzaj fakturami i przypomnieniami o płatnościach z poziomu swojego inteligentnego pulpitu. Personalizuj faktury na swój sposób za pomocą generatora faktur. Chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu? Wysyłaj faktury cykliczne jednym kliknięciem!

Dzięki zistemo Twoja praca jestnajinteligentniejszy sposób na rejestrację czasu w AsanieMoże wypróbujesz już dziś za darmo?

Usprawnienie rejestracji czasu w Asanie dzięki zistemo

Synchronizacja z zistemo wszystkich Twoich projektów w Asanie

Gdy już wszystko zintegrujesz, wszystkie Twoje zadania w Asanie będą automatycznie aktualizowane na bieżąco. Wprowadzaj zmiany, dodawaj nowe zadania i obserwuj jak wszystko gładko funkcjonuje, jakby za sprawą magii.

Zarządzaj projektami i zadaniami w Asanie

Kierownicy projektów mogą w prosty sposób zarządzać zadaniami w obrębie projektów w Asanie, a pracownicy mają dostęp do Zarządzania Czasem Projektu z dowolnego urządzenia.

Aby sprawnie zarządzać rachunkami, wypróbuj fakturowanie zistemo

Kierownicy projektów i administratorzy wybierają zistemo, aby w nowoczesny sposób zarządzać metodami rozliczeń, wydatkami dla projektów, zatwierdzaniem arkuszy czasu i sprawnym profesjonalnym fakturowaniem.

Proste do opanowania

Pracownicy na wszystkich poziomach w ciągu kilku minut opanują rejestrację czasu pracy w Asanie, dzięki kolorowym przyciskom zistemo umieszczonym na pulpicie Asany. Bez szczegółowych szkoleń!

Szkolenia ekspertów i nasze wsparcie premium online

Integracja zistemo jest natywna, a dzięki temu przyjemna i bezproblemowa dla użytkownika. Gdybyś nas jednak potrzebował, chętnie Ci pomożemy.

Przyjazny zespół wsparcia 24/7

Aby mieć pewność, że w pełni wykorzystujesz walory każdej z funkcji, jesteśmy o jedno kliknięcie stąd. Zadaj nam pytanie, a my szybko na nie odpowiemy.

Bezproblemowa, 2-stronna synchronizacja Asany i zistemo!

Koniec z podatnymi na błędy i kłopotliwymi ręcznymi aktualizacjami.

Koniec z przełączaniem się pomiędzy aplikacjami!

Rozpocznij DARMOWĄ 14-dniową wersję próbną