zistemo dla siłowni

Wypróbuj teraz za darmo!

zistemo jako “trener personalny” w prowadzeniu siłowni

Cover image

Jeśli pracujesz jako osobisty trener lub prowadzisz siłownię, zistemo stainie się trenerem personalnym Twojej firmy ;-).

Jako osobisty trener możesz rejestrować godziny pracy z dokładnością co do minuty i wystawiać rachunki jednym kliknięciem.

Kiedy prowadzisz siłownię, zistemo ułatwia ci wykonywanie miesięcznych rutynowych czynności: łatwo tworzysz rachunki i faktury oraz rozliczasz wszelkie ponoszone koszty.


Jakie korzyści niesie zistemo dla Twojej siłowni

Ewidencja czasu pracy

Rejestruj przepracowane godziny

zistemo może obsłużyć wszystkie modele czasu pracy. Zarządzaj czasem pracy i analizuj godziny przepracowane w stosunku do godzin zaalokowanych w budżecie każdego projektu.

Zatwierdzaj Karty Czasu Pracy

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Zarządzaj nieobecnością i wakacjami

Skonfiguruj i zarządzaj czasem wolnym swojego zespołu dzięki prostemu i efektywnemu procesowi zatwierdzania.

Zarządzanie zespołem stało się łatwe

Dzięki zistemo zawsze masz oko na godziny, zadania i koszty. Zarządzanie personelem naprawdę może być proste.

Śledź postępy w projektach

Monitoruj budżety

Panele informacyjne i raporty pomagają śledzić Twoje projekty.

Zapłać swojemu zespołowi

Nie ma prostszego sposobu rozliczania faktur projektu niż w przypadku zistemo. Masz do wyboru wiele różnych formatów i poziomów szczegółowości.

Szablony projektów ułatwiają tworzenie nowych projektów

W zistemo nie musisz uruchamiać każdego projektu od zera. Po prostu użyj istniejącego projektu jako szablonu i dostosuj tylko obliczenia i inne kluczowe dane.

Rozliczanie projektów

Jesteś elastyczny w swoich projektach i sposobach ich rozliczania. zistemo jest równie zwinny. Rozliczaj się z klientami tak jak ci pasuje:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za projekt
  • według zryczałtowanej stawki za zadanie.

Analizuj i oceniaj projekty

Dzięki zistemo zawsze masz przegląd tego, co robi Twoja firma. Twórz raporty projektów i analizuj wartości docelowe vs. rzeczywiste oraz wskaźniki KPI w czasie rzeczywistym. Szybko, jasno i przejrzyście.

Budżetowanie projektu

Wyceniaj swoje projekty tak, aby były dopasowane do Twoich potrzeb:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za całkowite koszty projektu

Monitoruj projekty

Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do wszystkich danych i wskaźników efektywności dla Twojej firmy.

Zawsze wiesz, kto, kiedy, gdzie i co robi. W razie potrzeby możesz podjąć natychmiastowe działania.

Wylicz wydatki związane z projektem

zistemo sprawia, że zarządzanie kosztami jednostkowymi dla projektu jest dość proste: zarejestruj wydatki, takie jak materiały, towary lub podróże, przypisz je do projektu, a następnie wystawiaj na ich podstawie faktury.

Rejestruj czas pracy na projektach

Rejestruj czas pracy nad projektem za pomocą funkcji śledzenia czasu: czasomierz lub rejestrowanie ręcznie. Unikasz błędów, ponieważ rejestrowany czas jest automatycznie powiązane z wydatkami i fakturowaniem projektów.

Łatwe przydzielanie zadań pracownikom

Dodaj członków zespołu do projektu i budżetuj ich godziny pracy i wydatki.

System 360

Pisanie ofert

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Saldo wyciągów bankowych w zistemo

Porównaj wydatki i płatności przychodzące wprowadzone w zistemo z importem wyciągu bankowego BankFeed (FinApp) lub CSV. Wówczas masz pewność, że twoje księgi są poprawne i oszczędzasz czas.

Raporty

Wykorzystaj olbrzymią skarbnicę danych do raportów biznesowych w czasie rzeczywistym. Zobacz wszystkie istotne dane biznesowe przedstawione w prosty i czytelny sposób. Szybki, Prosty i Bezpieczny sposób na zwiększenie wydajności.

Zamówienia: śledzenie zakupów

zistemo oferuje łatwy w użyciu system zakupów: kalkuluj i wysyłaj zapytania. Twórz zamówienia, zatwierdzaj je i wysyłaj. Łatwo sprawdzić kiedy zostały dostarczone.

Przygotuj swoje księgi do rozliczeń

Daj swojemu księgowemu bezpośredni dostęp do faktur i rachunków w zistemo. Eksportuj swoje dane w formacie DATEV lub jako plik CSV. Utrzymuj księgowość wolną od stresu.

Panel główny

Czytelne listy godzin pracy czy faktury? Nie Tylko! Z zistemo masz zawsze kompleksowy obraz.

Archiwum dokumentów

W zistemo możesz bardzo szybko wyszukiwać dokumenty po projektach: po prostu prześlij je do archiwum projektu i już wiesz, że są tam bezpiecznie przechowywane.

Rejestruj wydatki

Zarejestruj swoje wydatki operacyjne w formie papierowej i wyślij je do zistemo za pośrednictwem aplikacji mobilnej, importowanych transakcji bankowych lub w formacie PDF.

Otrzymuj powiadomienia, gdy zostaną otwarte faktury

Ktoś twierdzi, że nie dostał twojej faktury? W zistemo natychmiast sprawdzisz, kiedy odbiorca otrzymał, zobaczył i otworzył fakturę PDF.

System, który rozwija się wraz z Twoją firmą

zistemo rośnie razem z Twoją firmą. Kiedy Twoja Firma urośnie, z łatwością dodasz kolejnych użytkowników do zistemo.

Otwarty system

Twoja firma, Twoje dane. Nie musisz martwić się, że Twoje dane są "więzione" przez zistemo. Nasz system jest otwarty: możesz eksportować swoje dane, kiedy tylko potrzebujesz.

Zintegrowane płatności online

Nowoczesny biznes, nowoczesne metody płatności. Jednak "nowoczesny" nie jest jeszcze wyznacznikiem udanego biznesu.. ALe "płynność" ju tak. Często otrzymujesz płatności o wiele szybciej, jeśli akceptujesz płatności PayPal i kartą kredytową.

Ponadto, zistemo na bieżąco informuje, kiedy płatności są zaległe i może sam wysłać przypomnienie o płtaności.

Wystawiaj faktury

Utwórz swoje faktury w dowolnym formacie i wzorze. Oczywiście, zistemo przechowuje wszystkie twoje faktury, aby były zawsze dostępne.

24/7 przyjazne i kompetentne wsparcie

Jeśli napotkasz na twardy orzech do zgryzienia, jesteśmy tu dla ciebie. W dobrym nastroju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Świadcz usługi w formie retainerów / przedpłat

Ta funkcja nie jest dostępna w żadnym innym porównywalnym oprogramowaniu. Środki zabezpieczające i przedpłaty za usługi są ważnym narzędziem dla przedsiębiorstw, aby zapewnić ciągłą płynność w miarę przyjmowania klientów. Obecnie, w wielu branżach darza się, że wymagane są środki zabezpieczające, aby usługi mogły być świadczone. zistemo przechowuje je na oddzielnym koncie i dodaje do nich usługi w miarę ich wykonywania.

180 walut

Świat staje się coraz mniejszy, a wiele firm działa na arenie międzynarodowej. zistemo jest gotowy: płać i zarabiaj we wszystkich 180 walutach, szybko, bezpiecznie, online.

Rachunki cykliczne

Automatyzuj powtarzające się faktury zamiast je kopiować. To oszczędza pracę i pozwala uniknąć błędów. Zautomatyzuj wszystko dzięki zistemo: szybko zaktualizuj godziny i wydatki, a zistemo zajmie się resztą.