zistemo dla deweloperów

Wypróbuj teraz za darmo!

Masz pełne ręce roboty? Nie ma problemu. zistemo pomaga zachować kontrolę nad Twoją firmą.

Cover image

Na placu budowy możesz również śledzić swoje projekty, oczywiście w czasie rzeczywistym. Zarządzaj materiałami i kosztami podróży oraz godzinami pracy swoich pracowników. zistemo jest zawsze pod ręką w aplikacji mobilnej lub dowolnej przeglądarce internetowej.

Geofencing ułatwia rejestrowanie godzin pracy. W ten sposób twoi pracownicy nie będą zapisywać godzin do niewłaściwego projektu.

Jeśli pracujesz z systemami zarządzania projektami, takimi jak Jira, Asana, Trello itp., to z łatwością zintegrujesz je z systemem zistemo. Otrzymasz szczegółowe raporty dotyczące projektu i wykorzystania budżetu za pomocą kilku kliknięć. Dzięki automatycznej administracji zistemo stanie się jednym z Twoich “najlepszych pracowników na budowie”.


Jakie korzyści niesie zistemo dla twojej firmy budowlanej?

Ewidencja czasu pracy

Rejestruj przepracowane godziny

zistemo może obsłużyć wszystkie modele czasu pracy. Zarządzaj czasem pracy i analizuj godziny przepracowane w stosunku do godzin zaalokowanych w budżecie każdego projektu.

Zatwierdzaj Karty Czasu Pracy

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Zarządzaj nieobecnością i wakacjami

Skonfiguruj i zarządzaj czasem wolnym swojego zespołu dzięki prostemu i efektywnemu procesowi zatwierdzania.

Zarządzanie zespołem stało się łatwe

Dzięki zistemo zawsze masz oko na godziny, zadania i koszty. Zarządzanie personelem naprawdę może być proste.

Śledź postępy w projektach

Monitoruj budżety

Panele informacyjne i raporty pomagają śledzić Twoje projekty.

Zapłać swojemu zespołowi

Nie ma prostszego sposobu rozliczania faktur projektu niż w przypadku zistemo. Masz do wyboru wiele różnych formatów i poziomów szczegółowości.

Szablony projektów ułatwiają tworzenie nowych projektów

W zistemo nie musisz uruchamiać każdego projektu od zera. Po prostu użyj istniejącego projektu jako szablonu i dostosuj tylko obliczenia i inne kluczowe dane.

Rozliczanie projektów

Jesteś elastyczny w swoich projektach i sposobach ich rozliczania. zistemo jest równie zwinny. Rozliczaj się z klientami tak jak ci pasuje:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za projekt
  • według zryczałtowanej stawki za zadanie.

Analizuj i oceniaj projekty

Dzięki zistemo zawsze masz przegląd tego, co robi Twoja firma. Twórz raporty projektów i analizuj wartości docelowe vs. rzeczywiste oraz wskaźniki KPI w czasie rzeczywistym. Szybko, jasno i przejrzyście.

Budżetowanie projektu

Wyceniaj swoje projekty tak, aby były dopasowane do Twoich potrzeb:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za całkowite koszty projektu

Monitoruj projekty

Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do wszystkich danych i wskaźników efektywności dla Twojej firmy.

Zawsze wiesz, kto, kiedy, gdzie i co robi. W razie potrzeby możesz podjąć natychmiastowe działania.

Wylicz wydatki związane z projektem

zistemo sprawia, że zarządzanie kosztami jednostkowymi dla projektu jest dość proste: zarejestruj wydatki, takie jak materiały, towary lub podróże, przypisz je do projektu, a następnie wystawiaj na ich podstawie faktury.

Rejestruj czas pracy na projektach

Rejestruj czas pracy nad projektem za pomocą funkcji śledzenia czasu: czasomierz lub rejestrowanie ręcznie. Unikasz błędów, ponieważ rejestrowany czas jest automatycznie powiązane z wydatkami i fakturowaniem projektów.

Łatwe przydzielanie zadań pracownikom

Dodaj członków zespołu do projektu i budżetuj ich godziny pracy i wydatki.

System 360

Pisanie ofert

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Saldo wyciągów bankowych w zistemo

Porównaj wydatki i płatności przychodzące wprowadzone w zistemo z importem wyciągu bankowego BankFeed (FinApp) lub CSV. Wówczas masz pewność, że twoje księgi są poprawne i oszczędzasz czas.

Raporty

Wykorzystaj olbrzymią skarbnicę danych do raportów biznesowych w czasie rzeczywistym. Zobacz wszystkie istotne dane biznesowe przedstawione w prosty i czytelny sposób. Szybki, Prosty i Bezpieczny sposób na zwiększenie wydajności.

Zamówienia: śledzenie zakupów

zistemo oferuje łatwy w użyciu system zakupów: kalkuluj i wysyłaj zapytania. Twórz zamówienia, zatwierdzaj je i wysyłaj. Łatwo sprawdzić kiedy zostały dostarczone.

Przygotuj swoje księgi do rozliczeń

Daj swojemu księgowemu bezpośredni dostęp do faktur i rachunków w zistemo. Eksportuj swoje dane w formacie DATEV lub jako plik CSV. Utrzymuj księgowość wolną od stresu.

Panel główny

Czytelne listy godzin pracy czy faktury? Nie Tylko! Z zistemo masz zawsze kompleksowy obraz.

Archiwum dokumentów

W zistemo możesz bardzo szybko wyszukiwać dokumenty po projektach: po prostu prześlij je do archiwum projektu i już wiesz, że są tam bezpiecznie przechowywane.

Rejestruj wydatki

Zarejestruj swoje wydatki operacyjne w formie papierowej i wyślij je do zistemo za pośrednictwem aplikacji mobilnej, importowanych transakcji bankowych lub w formacie PDF.

Otrzymuj powiadomienia, gdy zostaną otwarte faktury

Ktoś twierdzi, że nie dostał twojej faktury? W zistemo natychmiast sprawdzisz, kiedy odbiorca otrzymał, zobaczył i otworzył fakturę PDF.

System, który rozwija się wraz z Twoją firmą

zistemo rośnie razem z Twoją firmą. Kiedy Twoja Firma urośnie, z łatwością dodasz kolejnych użytkowników do zistemo.

Otwarty system

Twoja firma, Twoje dane. Nie musisz martwić się, że Twoje dane są "więzione" przez zistemo. Nasz system jest otwarty: możesz eksportować swoje dane, kiedy tylko potrzebujesz.

Wystawiaj faktury

Utwórz swoje faktury w dowolnym formacie i wzorze. Oczywiście, zistemo przechowuje wszystkie twoje faktury, aby były zawsze dostępne.

24/7 przyjazne i kompetentne wsparcie

Jeśli napotkasz na twardy orzech do zgryzienia, jesteśmy tu dla ciebie. W dobrym nastroju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Świadcz usługi w formie retainerów / przedpłat

Ta funkcja nie jest dostępna w żadnym innym porównywalnym oprogramowaniu. Środki zabezpieczające i przedpłaty za usługi są ważnym narzędziem dla przedsiębiorstw, aby zapewnić ciągłą płynność w miarę przyjmowania klientów. Obecnie, w wielu branżach darza się, że wymagane są środki zabezpieczające, aby usługi mogły być świadczone. zistemo przechowuje je na oddzielnym koncie i dodaje do nich usługi w miarę ich wykonywania.

Rachunki cykliczne

Automatyzuj powtarzające się faktury zamiast je kopiować. To oszczędza pracę i pozwala uniknąć błędów. Zautomatyzuj wszystko dzięki zistemo: szybko zaktualizuj godziny i wydatki, a zistemo zajmie się resztą.