zistemo sprawia, że Twoja praca staje się

Dzięki zistemo masz wszystko jasno zorganizowane w jednym miejscu: arkusze czasu pracy, zarządzanie czasem w projektach, oraz wszystkie procesy biznesowe od oferty do faktury.

Bez wygody tej aplikacji musiałabyś/musiałbyś:

  • wprowadzać dane wiele razy,
  • kupować, używać i kontrolować wiele różnych pakietów oprogramowania,
  • ręcznie wykonywać wiele zadań, które w zistemo zostały zautomatyzowane,
  • polować na i usuwać błędy, których nie masz możliwości popełnić przy użyciu zistemo.

Dlaczego zistemo?

Oszczędzaj czas i pieniądze

zistemo pozwala synchronizować wszystkie dane biznesowe: godziny pracy, czasy projektów i procesy biznesowe. Dzięki temu masz wszystko pod ręką, w tym budżety przez cały czas i nie musisz wielokrotnie wprowadzać tych samych danych. Unikasz błędów, które mogą być kosztowne.

Dzięki automatyzacji Twój zespół może spędzać więcej czasu na produktywności niż przy uciążliwych zadaniach administracyjnych.

Prosty i intuicyjny, wszystko pod kontrolą

Koniec z uczeniem się i poznawaniem nowych interfejsów. W przypadku zistemo wiele rzeczy nie wymaga wyjaśnień. Wskazówki na temat każdej funkcji są dostępne, aby pomóc Ci na każdym kroku. A ponieważ każdy użytkownik widzi tylko te funkcje, których potrzebuje do swojej pracy, wszystko jest jasne i uporządkowane.

Wszystkie dokumenty w Twoim firmowym wzornictwie

Wiele osób korzysta z narzędzi, które automatycznie generują oferty i faktury. Niestety często jest to oczywiste, gdy spojrzysz na te dokumenty. zistemo umożliwia tworzenie ofert i faktur zgodnych z designem Twojej firmy za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Oczywiście i bez dodatkowych kosztów. W ten sposób wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach i wygląda profesjonalnie.

Bezpieczeństwo jest ważne

Z czego znana jest Szwajcaria? Doskonały kunszt. I co jeszcze? Ochrona danych. zistemo powstał w Szwajcarii i bezpieczeństwo jest tu traktowane bardzo poważnie. Bezpieczeństwo danych jest zawsze naszym priorytetem.

Opracowany w Szwajcarii, hostowany na serwerach szwajcarskich, certyfikowany zgodnie ze szwajcarskimi standardami bezpieczeństwa.

Twoja firma, twoje dane

Nie możemy sobie wyobrazić, że kiedykolwiek opuścisz zistemo, ale jeśli to się stanie, masz taką możliwość.

Chcemy, abyś został z nami, ponieważ chcesz, nie dlatego, że musisz.

Dlatego Twoje dane z zistemo mogą być eksportowane do dowolnego innego systemu w dowolnym czasie.

Pracuj z zistemo, gdziekolwiek chcesz

zistemo oferuje elastyczność nie tylko pod względem czasu. Możesz także pracować z nim w dowolnym miejscu, z dowolnego urządzenia, które masz przy sobie: notebooka, tabletu lub smartfona. zistemo działa bezbłędnie na wszystkich urządzeniach.

Przyjazna obsługa 24/7

Kiedy sprawy utkną w jakimś miejscu, jesteśmy tu dla ciebie. 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.

Tego rodzaju opinie otrzymujemy prawie codziennie: "Super przyjazna i kompetentna obsługa!" "Świetnie, nawet w niedzielny wieczór otrzymałem natychmiastową pomoc". "Wow, są super mili i bardzo mi pomogli."