zistemo dla freelancerów

Wypróbuj teraz za darmo!

Z zistemo masz zawsze wirtualnego asystenta w kieszeni

Cover image

Jako firma jednoosobowa, masz wiele zadań administracyjnych, które wymagają od Ciebie dodatkowej pracy. To znaczy, że potrzebujesz narzędzia gotowego do zautomatyzowania “papierkowej roboty”.

Twórz szybko oferty. Wykorzystaj własny wzór logo i kolorystykę lub skorzystaj z szablonów zistemo. Podczas projektu twoje godziny pracy są rejestrowane przez zistemo i wysyłane do wielu innych aplikacji. Oczywiście zistemo zarządza również płatnościami w trybie przedpłaty i kosztami związanymi z projektem.

Za pomocą kilku kliknięć z oferty możesz utworzyć fakturę do której możesz załączyć arkusze czasu pracy i zestawienia kosztów z zaliczkami. W takiej formie rachunki są gotowe, aby przejść do swojego księgowego.


Jakie korzyści niesie zistemo dla freelancerów?

Ewidencja czasu pracy

Zatwierdzaj Karty Czasu Pracy

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Śledź postępy w projektach

Monitoruj budżety

Panele informacyjne i raporty pomagają śledzić Twoje projekty.

Zapłać swojemu zespołowi

Nie ma prostszego sposobu rozliczania faktur projektu niż w przypadku zistemo. Masz do wyboru wiele różnych formatów i poziomów szczegółowości.

Szablony projektów ułatwiają tworzenie nowych projektów

W zistemo nie musisz uruchamiać każdego projektu od zera. Po prostu użyj istniejącego projektu jako szablonu i dostosuj tylko obliczenia i inne kluczowe dane.

Rozliczanie projektów

Jesteś elastyczny w swoich projektach i sposobach ich rozliczania. zistemo jest równie zwinny. Rozliczaj się z klientami tak jak ci pasuje:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za projekt
  • według zryczałtowanej stawki za zadanie.

Analizuj i oceniaj projekty

Dzięki zistemo zawsze masz przegląd tego, co robi Twoja firma. Twórz raporty projektów i analizuj wartości docelowe vs. rzeczywiste oraz wskaźniki KPI w czasie rzeczywistym. Szybko, jasno i przejrzyście.

Budżetowanie projektu

Wyceniaj swoje projekty tak, aby były dopasowane do Twoich potrzeb:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za całkowite koszty projektu

Wylicz wydatki związane z projektem

zistemo sprawia, że zarządzanie kosztami jednostkowymi dla projektu jest dość proste: zarejestruj wydatki, takie jak materiały, towary lub podróże, przypisz je do projektu, a następnie wystawiaj na ich podstawie faktury.

Rejestruj czas pracy na projektach

Rejestruj czas pracy nad projektem za pomocą funkcji śledzenia czasu: czasomierz lub rejestrowanie ręcznie. Unikasz błędów, ponieważ rejestrowany czas jest automatycznie powiązane z wydatkami i fakturowaniem projektów.

System 360

Pisanie ofert

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Saldo wyciągów bankowych w zistemo

Porównaj wydatki i płatności przychodzące wprowadzone w zistemo z importem wyciągu bankowego BankFeed (FinApp) lub CSV. Wówczas masz pewność, że twoje księgi są poprawne i oszczędzasz czas.

Przygotuj swoje księgi do rozliczeń

Daj swojemu księgowemu bezpośredni dostęp do faktur i rachunków w zistemo. Eksportuj swoje dane w formacie DATEV lub jako plik CSV. Utrzymuj księgowość wolną od stresu.

Panel główny

Czytelne listy godzin pracy czy faktury? Nie Tylko! Z zistemo masz zawsze kompleksowy obraz.

Archiwum dokumentów

W zistemo możesz bardzo szybko wyszukiwać dokumenty po projektach: po prostu prześlij je do archiwum projektu i już wiesz, że są tam bezpiecznie przechowywane.

Rejestruj wydatki

Zarejestruj swoje wydatki operacyjne w formie papierowej i wyślij je do zistemo za pośrednictwem aplikacji mobilnej, importowanych transakcji bankowych lub w formacie PDF.

Otrzymuj powiadomienia, gdy zostaną otwarte faktury

Ktoś twierdzi, że nie dostał twojej faktury? W zistemo natychmiast sprawdzisz, kiedy odbiorca otrzymał, zobaczył i otworzył fakturę PDF.

Otwarty system

Twoja firma, Twoje dane. Nie musisz martwić się, że Twoje dane są "więzione" przez zistemo. Nasz system jest otwarty: możesz eksportować swoje dane, kiedy tylko potrzebujesz.

Zintegrowane płatności online

Nowoczesny biznes, nowoczesne metody płatności. Jednak "nowoczesny" nie jest jeszcze wyznacznikiem udanego biznesu.. ALe "płynność" ju tak. Często otrzymujesz płatności o wiele szybciej, jeśli akceptujesz płatności PayPal i kartą kredytową.

Ponadto, zistemo na bieżąco informuje, kiedy płatności są zaległe i może sam wysłać przypomnienie o płtaności.

Wystawiaj faktury

Utwórz swoje faktury w dowolnym formacie i wzorze. Oczywiście, zistemo przechowuje wszystkie twoje faktury, aby były zawsze dostępne.

24/7 przyjazne i kompetentne wsparcie

Jeśli napotkasz na twardy orzech do zgryzienia, jesteśmy tu dla ciebie. W dobrym nastroju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Świadcz usługi w formie retainerów / przedpłat

Ta funkcja nie jest dostępna w żadnym innym porównywalnym oprogramowaniu. Środki zabezpieczające i przedpłaty za usługi są ważnym narzędziem dla przedsiębiorstw, aby zapewnić ciągłą płynność w miarę przyjmowania klientów. Obecnie, w wielu branżach darza się, że wymagane są środki zabezpieczające, aby usługi mogły być świadczone. zistemo przechowuje je na oddzielnym koncie i dodaje do nich usługi w miarę ich wykonywania.

180 walut

Świat staje się coraz mniejszy, a wiele firm działa na arenie międzynarodowej. zistemo jest gotowy: płać i zarabiaj we wszystkich 180 walutach, szybko, bezpiecznie, online.

Rachunki cykliczne

Automatyzuj powtarzające się faktury zamiast je kopiować. To oszczędza pracę i pozwala uniknąć błędów. Zautomatyzuj wszystko dzięki zistemo: szybko zaktualizuj godziny i wydatki, a zistemo zajmie się resztą.