Rejestracja czasu

Rejestracja czasu na żywo: witaj w nowoczesnej organizacji pracy

Prowadzisz firmę? Gratulacje! Czy masz także pracowników, zarządzasz zespołem lub współpracujesz z freelancerami? Świetnie! A teraz powiedz szczerze: czy zawsze wiesz, kto nad czym pracuje w danym momencie? Na przykład teraz? I co ważniejsze: czy wiesz, któremu klientowi należy przypisać przepracowany czas? Sam widzisz… Czas, byś poznał czasomierz zistemo, który rejestruje czas na bieżąco.

Zarejestrowany czas = wydajność firmy

O ile nie odpowiada ci obserwowanie pracy swojego zespołu w stylu Wielkiego Brata, prawdopodobnie nie jesteś świadomy, w jaki sposób spędzana jest każda sekunda pracy w twojej firmie. Jeśli nie jesteś ogarnięty manią kontrolowania, raczej nie chcesz odgrywać roli Wielkiego Brata wobec swoich pracowników. Zniszczyłbyś przecież w ten sposób ich morale, kreatywność i chęć do pracy, które są w każdym zespole niezbędne. Lecz tak między nami: czy nie byłoby dobrze wiedzieć, co dzieje się z każdą przepracowaną w twojej firmie godziną? A widzisz.

Pozwól, że przedstawię ci najbardziej innowacyjną funkcję zistemo: rejestrację czasu na żywo. Ojej – możesz pomyśleć – śledzenie czasu, gdzie tu wielka rewolucja? Przecież każdy czasomierz rejestruje na bieżąco przepracowany czas. To jednak nie do końca prawda. Czasomierz zistemo pozwoli tobie i członkom twojego zespołu nie tylko rejestrować każdą sekundę pracy, nie tylko przypisywać każdą z nich do konkretnego zadania, lecz także umożliwi ci pełny podgląd działań w twojej firmie. Wszystko to dzięki niezwykle prostej w obsłudze funkcji monitorowania zespołu. Pozwoli ci ona na sprawdzenie, kto nad czym pracuje (lub kto wcale nie pracuje), jak długo dany pracownik pracuje nad zadaniem i jakie postępy poczynił. A wszystko to w chmurze online, dostępne w dowolnym momencie, miejscu i z dowolnego urządzenia.

Praca zespołowa 4.0

I tutaj właśnie możemy mówić o rewolucji. A to jeszcze nie koniec! Dzięki zintegrowanemu narzędziu komunikacji takiemu jak Slack, członkowie zespołu mogą się ze sobą kontaktować w dowolnym momencie. Ty także. Możesz im na przykład przypomnieć o zrobieniu sobie kreatywnej przerwy w pracy, zaprosić któregoś z pracowników na kawę lub po prostu przywitać się z nimi. Na tym właśnie polega praca zespołowa w dobie rewolucji przemysłowej 4.0. To wszystko brzmi super – myślisz może – ale ja stuprocentowo ufam swoim pracownikom. Wierzę, że wszystko zrobią na czas w swoim własnym tempie. Ja także zawsze w to wierzyłam, miałam głębokie przekonanie, że umiejętności oraz poczucie odpowiedzialności to główne źródła motywacji ludzi, z którymi współpracowałam. I wiesz, co ci powiem? Nigdy się na tym nie zawiodłam. Więc po co w ogóle zawracać sobie głowę monitorowaniem zespołu?

Odpowiedź jest prosta: dzięki temu ty i twoi pracownicy będziecie pracować wydajniej. Jeśli na przykład Rita – grafik komputerowy – zauważy, że Jerzy – programista – pracuje nad tym samym projektem, mogą połączyć swoje siły i ściślej ze sobą współpracować. Lub jeśli Antoni z działu informatyki spostrzeże, że Cecylia z obsługi klienta jest na przerwie, być może sam odbierze telefon od niecierpliwiącego się klienta. Celem monitorowania pracy zespołu jest umożliwienie członkom ekipy ściślejszej współpracy. By mogli stać się zgranym zespołem, nawet jeśli dzielą ich granice państwowe i strefy czasowe.

Śledź na żywo działania w swojej firmie

To brzmi świetnie i super nowocześnie – znowu możesz pomyśleć – ale my już teraz jesteśmy naprawdę dobrym, zmotywowanym i zgranym zespołem. Ze wszystkim sobie radzimy, ja i moi pracownicy. To wspaniale! Lecz posłuchaj. Śledzenie czasu pracy zespołu na żywo nie obejmuje jedynie zapisywania przepracowanych sekund i godzin oraz przypisywania ich do konkretnych zadań. zistemo została zaprogramowana jako holistyczne narzędzie biznesowe, w którym poszczególne funkcje tworzą całość. Przepracowana godzina to nie jedynie jednostka czasu: to cześć projektu, to wskaźnik postępu, to pieniądz, a także potencjalny rachunek. W ostatecznym rozrachunku – w każdej firmie – czas to pieniądz, za który ktoś musi zapłacić. Dzięki funkcji monitorowania pracy zespołu zistemo, teraz wyraźnie widzisz, kto jest tą osobą.

Podgląd zespołu - zistemo

Stworzyliśmy prosty kod kolorów, abyś mógł na pierwszy rzut oka zobaczyć, kto powinien zapłacić za czas pracy danego pracownika: zielony – oznacza projekt klienta, za które zapłaci klient, żółty – zadania wewnętrzne, za które zapłaci właściciel firmy, czerwony – oznacza przerwę (np. dobrze zasłużoną przerwę na kawę lub przerwę spowodowaną innymi czynnikami), za którą także zapłaci właściciel firmy. Czyli ty. To prosta inteligencja biznesu w najlepszym wydaniu!

Suma jest ważniejsza niż poszczególne czynniki

Oczywiście możesz także dodać sekundy czasu pracy opłacane przez klienta bezpośrednio do jego faktury – to jest właśnie uroda zistemo. Nasze podejście pozwala na zmaksymalizowanie użyteczności wszystkich wprowadzonych danych. Każda zarejestrowana sekunda stanowi część sukcesu twojej firmy, podobnie jak każde zadanie to krok naprzód w kierunku ukończenia projektu. Dzięki naszemu systemowi śledzenia czasu pracy na żywo możesz rejestrować każdą sekundę i każdy grosz. A dzięki chmurze internetowej – możesz na żywo obserwować działania odbywające się w twojej firmie w dowolnym czasie i miejscu. To dlatego skromnie nazywam to rewolucją.

Suma zawsze jest ważniejsza niż poszczególne czynniki. Jest to również prawdą, jeśli chodzi o czas: to coś znacznie więcej niż suma poszczególnych sekund przepracowanych przez wszystkich pracowników. To magia tworzona dzięki współpracy wszystkich uczestników. Korzystaj z jej dobrodziejstw!

Pozdrawiam, zistemo

inteligentne śledzenie czasu rejestracja czasu


Również interesujące

ABC dobrego kosztorysu

Do jakiego stopnia Twoja wycena jest wiążąca prawnie? Jaka jest różnica pomiędzy wyceną a kosztorysem? Czym jest zastrzeżenie własności? Zapoznaj się z naszym „ABC dobrego kosztorysu”. A. Pytanie o cenę Klient poprosił Cię o wycenę.

faktury i kosztorysy

Nová mise: Dokonalý projekt

Dziś chciałabym ci opowiedzieć, jak freelancerzy mogą nauczyć się lepiej zarządzać swoimi projektami. Wyjaśnię, na czym polega zarządzanie projektami oraz w jaki sposób możesz wykorzystać metodologię zarządzania projektami, aby poprawić swoje umiejętności kierownicze.

freelancer mała firma porady i wskazówki projekt rejestracja czasu śledzenie czasu startup zarządzanie czasem zarządzanie firmą zarządzanie projektem zarządzanie zespołem

5 Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o księgowości w chmurze

Czy prowadzisz już swoją księgowość w chmurze? Nie? Ale wiesz, że najwyższy czas to zrobić, prawda? Księgowość w chmurze to coś więcej niż tylko modny trend. Tak będzie wyglądała księgowość przyszłości zarówno w małych firmach jak i dużych przedsiębiorstwach.

faktury i kosztorysy prywatność i bezpieczeństwo przyszłość pracy wydatki zarządzanie firmą

10 powodów, dla których warto rejestrować czas w chmurze

Jeśli chodzi o rejestrację czasu pracy pracowników, to jedno jest pewne: wszyscy wiemy, że należy to robić. Wielu pracodawców rzeczywiście to robi. Lecz większość robi to źle, po łebkach i wychodzi z niewłaściwego założenia.

rejestracja czasu rejestracja czasu pracy

Jak ustalać priorytety za pomocą 5 prostych pytań

Jako przedsiębiorca często musisz podejmować błyskawiczne decyzje. Czasem masz wręcz wrażenie, jakby sytuacje awaryjne następowały jedna po drugiej, bez chwili przerwy. Od kogo więc najlepiej uczyć się postępowania w nagłych przypadkach, jak nie od pracowników pogotowia ratunkowego?

mała firma

Ewidencja wydatków: Expensify, Shoeboxed i inne

Aplikacje do skanowania rachunków i paragonów, jak na przykład Xpenditure, Shoeboxed lub Expensify nie tylko bardzo ułatwiają życie, lecz można także dzięki nim zaoszczędzić. Prowadzenie ewidencji wydatków jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie: wystarczy zeskanować i zapisać rachunek.

wydatki

Już dziś zacznij korzystać z darmowej 14-dniowej wersji próbnej

Nie wymagamy karty kredytowej.