Wydatki

Najlepsza aplikacja do ewidencji wydatków firmowych

Zastanawiasz się nad wyborem najlepszej aplikacji do ewidencji wydatków na telefon Android lub iPhone? To musi być Twój szczęśliwy dzień! Dobrze trafiłeś: wiemy, która z aplikacji dostępnych na rynku jest najlepsza. Jasne… na pewno nie jesteśmy w stu procentach obiektywni… Ale kto w dzisiejszych czasach jest?

Czym się charakteryzuje najlepsza aplikacja do ewidencji wydatków?

Dobra aplikacja do rejestracji wydatków powinna robić coś więcej niż tylko rejestrować wydatki. Powinna także pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – a co za tym idzie, mnóstwo energii. Lecz skąd masz wiedzieć, która z dostępnych aplikacji zagwarantuje Ci to wszystko?

Dobra aplikacja powinna zaoszczędzić Ci czas, pieniądze i mnóstwo energii. Zdjęcie: BillionPhotos.com | stock.adobe.com

Przy pełnym śmieciowych treści marketingu, fałszywych wiadomościach i całym tym gó**ie (wybaczcie, trochę mnie ponosi…), które dzieje się w Internecie (i na świecie), uczciwość stała się rzadko spotykaną cnotą. Naprawdę trudno jest się czasami rozeznać, czy czytasz drogo opłacony artykuł marketingowy czy też uczciwie i z głębi serca napisane porady doświadczonego biznesmana. Uwierz mi, wiem co czujesz. Lecz pozwól, że zapewnię Cię co do jednej rzeczy: tu, w zistemo bardzo cenimy naszych Czytelników. Czyli Ciebie: TAK, to właśnie TY jesteś dla nas cenny. Cenimy sobie także nasz produkt – w przeciwnym razie nie wkładalibyśmy w niego całej naszej duszy i serca. Bez względu na to, czy jesteś Freelancerem, Start-upem, Małą Firmą czy Dużym Przedsiębiorstwem, chcemy abyś się rozwijał i parł do przodu. To dlatego każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić najlepszy program do ewidencji wydatków. Dla Ciebie.

Jak działa aplikacja rejestrująca wydatki

Jak więc działa cyfrowa ewidencja wydatków? Pewnie myślisz, że to musi być dość prosty proces: dostajesz w sklepie paragon, bierzesz telefon, robisz zdjęcie, wrzucasz do apki – i gotowe. Otóż to jeszcze nie wszystko.

Korzystanie z aplikacji rejestrującej wydatki online jest proste … Czy aby na pewno?

Nie potrzebujesz przecież cyfrowej wersji starego pudełka po butach, w którym jak dotąd trzymałeś swoje paragony, prawda? Nie o to przecież chodzi. Żeby Twoje cyfrowe książki rachunkowe były tak inteligentne i profesjonalne jak Ty sam, musisz jeszcze zorganizować zawarte w nich dane – w przeciwnym razie zapanuje w nich cyfrowy chaos.

Jak zorganizować wydatki

Nie obawiaj się: z nami w łatwy sposób zorganizujesz swoje cyfrowe rachunki. Korzystając z naszego rejestratora wydatków online, możesz automatycznie przypisać swoje wydatki do odpowiedniej kategorii podatkowej, a jeśli chcesz, także do odpowiedniego zadania, projektu lub klienta. Ten jeden prosty krok bardzo ułatwi Ci życie (a także życie Twojej księgowej)! Ponieważ teraz możesz automatycznie dodawać wydatki do faktur, tworzyć profesjonalne sprawozdania podatkowe i monitorować wydatki kiedy tylko zechcesz – na bieżąco, z dowolnego urządzenia. To właśnie nazywamy inteligentną księgowością.

Rejestrator wydatków na podróże służbowe zespołu

Lecz zaczekaj! Przecież inteligentna księgowość nie kończy się na tym. Choć bardzo kochamy freelancerów i przedsiębiorców solowych, to tutaj, w zistemo jesteśmy przecież prawdziwymi graczami zespołowymi. Jeśli znany jest Ci nasz słynny już Rejestrator czasu pracy zespołu, to nie powinno Cię zaskoczyć, że stworzyliśmy również doskonały rejestrator wydatków dla zespołów wszelkich rozmiarów i maści. Bérnard w Paryżu, Marco na Seszelach i Emma w Nowym Jorku mogą teraz rejestrować swoje wydatki służbowe na bieżąco. A ty z kolei możesz śledzić ich poczynania online, ze swojego laptopa, tabletu lub telefonu. Z Paryża, Nowego Jorku lub innego miejsca, w którym się właśnie znajdujesz.

Bérnard w Paryżu, Marco na Seszelach i Emma w Nowym Jorku mogą rejestrować wydatki służbowe na bieżąco. Zdjęcie: Maridav | stock.adobe.com

Kontroluj przepływ swojej gotówki!

Aby prowadzić dochodowy biznes, więcej pieniędzy musi do niego wpływać niż wypływać. To oczywiste, prawda? Lecz czy wiedziałeś, że przepływ gotówki w Twojej firmie może być na plusie, podczas gdy jej ogólna dochodowość na minusie? Nie jest to wcale takie rzadkie. Wyobraźmy sobie, że niedawno zastąpiłeś wszystkie swoje samochody firmowe rowerami, aby zadbać o sprawność fizyczną swoich pracowników i o środowisko naturalne i aby przy okazji obniżyć ogólne koszty prowadzenia firmy. Prawdopodobnie sprzedałeś więc swoje samochody, mamy nadzieję, że za dobrą cenę. To mogło sprawić, że przypływ gotówki na koncie firmowym poszybował w górę – lecz wcale nie daje to jeszcze obrazu tego, jak zdrowe są finanse Twojej firmy w rzeczywistości. Dlatego właśnie mądrzy biznesmani przez cały czas są świadomi przepływu swojej gotówki: a dzięki naszym inteligentnym narzędziom sprawozdawczym, Ty także będziesz zawsze na bieżąco ze swoimi dochodami i wydatkami.

Raporty wydatków i inteligencja biznesowa

Jak już wspomniałam, chcemy, abyś się rozwijał. To dlatego aplikacja do rejestrowania wydatków zistemo zawiera także funkcję automatycznego tworzenia sprawozdań wydatków i profesjonalne narzędzia inteligencji biznesowej. Miej oko na liczby w swojej firmie i prezentuj je przejrzyście za pomocą wykresów i wizualizacji. Świadomość tego, gdzie się podziewają Twoje pieniądze pomoże Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe – oraz zrobić dobre wrażenie na inwestorach i klientach.

Kontroluj swój budżet za pomocą narzędzi sprawozdawczych…

To całkiem sprytne, jeśli mogę tak powiedzieć. A może obiecuję zbyt wiele? Jaka jest według Ciebie najlepsza aplikacja do ewidencjonowania wydatków? Daj nam znać! A jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś: wypróbuj naszą aplikację. Tak, właśnie teraz. Za darmo! Ale zaczekaj! Wiesz co? Nie poprzestańmy na tym! Jeśli podczas korzystania z wersji próbnej okaże się, ze czegoś Ci w niej zabrakło, powiedz nam o tym – a my zadbamy o ulepszenia. Ponieważ, jak chyba pamiętasz, bardzo Cię cenimy. Szczerze.

Pozdrawiam, zistemo

ewidencja wydatków wydatki


Również interesujące

5 Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o księgowości w chmurze

Czy prowadzisz już swoją księgowość w chmurze? Nie? Ale wiesz, że najwyższy czas to zrobić, prawda? Księgowość w chmurze to coś więcej niż tylko modny trend. Tak będzie wyglądała księgowość przyszłości zarówno w małych firmach jak i dużych przedsiębiorstwach.

faktury i kosztorysy prywatność i bezpieczeństwo przyszłość pracy wydatki zarządzanie firmą

Twojej firmie potrzebny jest żargon firmowy

Czy Twoja mała firma ma swój żargon firmowy? Nie? Ale powinna! Po co? Tego dowiesz się z poniższego artykułu. W swojej firmie używasz już żargonu firmowego? W takim razie gratulacje! Możesz pominąć ten artykuł i spożytkować swój cenny czas w lepszy sposób.

mała firma marketing

Rejestracja czasu na żywo: witaj w nowoczesnej organizacji pracy

Prowadzisz firmę? Gratulacje! Czy masz także pracowników, zarządzasz zespołem lub współpracujesz z freelancerami? Świetnie! A teraz powiedz szczerze: czy zawsze wiesz, kto nad czym pracuje w danym momencie? Na przykład teraz?

inteligentne śledzenie czasu rejestracja czasu

6 kroków do międzynarodowego biznesu

Rozwinięcie działalności firmy poza granice swojego kraju jeszcze nigdy nie było prostsze: internet niweluje granice geograficzne, wciąż rośnie więc liczba ekip międzynarodowych. Mimo to, wielu przedsiębiorców wciąż obawia się przekroczyć granicę.

biznes międzynarodowy

4 zasady efektywnego zarządzania zespołem wirtualnym – Wielki sekret ujawniony

Dzień Dobry, ekipo! A może raczej Dobry Wieczór? Praca z zespołem rozlokowanym w kilku strefach czasowych staje się coraz bardziej powszechna. Twój programista może pracować na Węgrzech, ekspert od marketingu w Londynie, a księgowa pochodzić z Monachium: zespoły międzynarodowe – a zatem w głównej mierze wirtualne – przestały być już rzadkością.

przyszłość pracy zarządzanie firmą

ABC dobrego kosztorysu

Do jakiego stopnia Twoja wycena jest wiążąca prawnie? Jaka jest różnica pomiędzy wyceną a kosztorysem? Czym jest zastrzeżenie własności? Zapoznaj się z naszym „ABC dobrego kosztorysu”. A. Pytanie o cenę Klient poprosił Cię o wycenę.

faktury i kosztorysy

Już dziś zacznij korzystać z darmowej 14-dniowej wersji próbnej

Nie wymagamy karty kredytowej.