Elastyczny czas pracy

Zarządzanie obecnością w pracy: elastyczny czas pracy, urlopy i przerwy

Elastyczny czas pracy, urlopy i wszelkiego rodzaju dni wolne: czy Twój rejestrator czasu pracy jest tak elastyczny jak Twoja firma?

System pracy biurowej od 9 rano do 5 po południu przechodzi już do lamusa. Mądrze prowadzone firmy pozwalają swoim pracownikom na pracę w elastycznych godzinach i na pracę zdalną, a projekty zarządzane są w inteligentny sposób. Jakie są z tego korzyści? Wysoka efektywność działań firmy i godni zaufania, oddani firmie pracownicy. A wady? Na pewno trudniej jest prowadzić ewidencję godzin pracy. Kiedy Janet pracuje zdalnie, Rajid opiekuje się małą córeczką pracując jednocześnie w domu, a Sebastian tworzy kody na drugim końcu świata, zarządzanie czasem pracy w firmie staje się skomplikowane. Ale nie dla użytkowników zistemo. Naszym celem jest dostarczenie Ci narzędzi, które pozwolą na jak najbardziej optymalne wykorzystanie czasu pracy. Takim narzędziem jest na przykład nasza nowa funkcja zarządzania czasem obecności w pracy. Czytaj dalej i bądź gotowy na prawdziwą rewelację!

Moc elastycznego czasu pracy

Firma przyjazna rodzinie

Jerry jest typową sową i najowocniej pracuje w godzinach od 11 rano do 9 wieczorem. Samanta bierze udział w zajęciach jogi o 10 rano, żeby być w pełni kreatywną, a James musi odebrać dzieci ze szkoły przed godziną 16: coraz więcej firm korzysta z elastycznego czasu pracy, by poprawić wydajność swoich pracowników. Najczęściej w systemie czasu elastycznego ustalane są pewne stałe godziny pracy – jest to z góry określony czas, w którym obecność wszystkich jest obowiązkowa (np. od 11 do 16), a godziny przed tym czasem i po nim są elastyczne. Dzięki temu Jerry może przyjść do pracy, na którą chce, Samanta jest zadowolona i w pełni kreatywna, a James może spełniać swoje rodzicielskie obowiązki. A tymczasem wydajność Twojej firmy szybuje w górę.

Proste zarządzanie elastycznym czasem pracy

Korzystając z zistemo możesz opracować taki model elastycznego czasu pracy, który najbardziej będzie odpowiadał Tobie i Twoim pracownikom. Ustal stałe godziny pracy – choć w zasadzie z tego także możesz zrezygnować – a jeśli konieczne są zmiany, aby utrzymać ciągłość zadań w firmie, je też możesz z góry ustalić. Następnie opracuj tygodniowe plany pracy, zarządzaj licznymi szablonami czasu obecności dla różnych działów w firmie lub twórz zasady eskalacji, aby mieć elastyczne godziny pod kontrolą.

Elastyczny czas pracy Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie model czasu elastycznego

Święta, urlopy, wakacje

Obowiązkowe terminy urlopów, wakacje i wszelkie rodzaje dni wolnych: od chorobowego po urlop bezpłatny i szkolenia poza firmą – wszystko to możesz rejestrować w ciągu sekund. zistemo umożliwia ustalenie okresów, w których dni wolne będą obowiązkowe, na przykład w czasie upałów latem lub na Boże Narodzenie. Twórz różne rodzaje wolnego i zarządzaj płatnymi i bezpłatnymi urlopami bez chaosu. Korzystaj z Kalendarza Działu, aby zobaczyć, czyj urlop lub wolne zostały zatwierdzone, a czyje nie. Zapisuj wszystkie dni ustawowo wolne od pracy i ustalaj zasady dotyczące przerw na posiłek, zgodne z przepisami w Twoim kraju.

Kalendarz obecności Monitor Działu pozwoli Ci na rejestrację urlopów i dni wolnych

Jakie zasady dotyczące wakacji obowiązują w Twojej firmie? Określ zasady dotyczące urlopów, dodatki i proces zatwierdzania. Każdy z pracowników może zaplanować i przedłożyć do zatwierdzenia swój urlop korzystając z własnego kalendarza urlopowego. Gdy już wszystko zostanie ustalone i zacznie sprawnie funkcjonować, dzięki podglądowi zespołu na żywo każdy z jego członków będzie wiedział, co, gdzie i kiedy robią pozostali. Na tym właśnie polega zarządzanie elastycznym czasem pracy za pomocą zistemo!

https://youtu.be/ZkLDh743nrM

Brzmi to dla Ciebie zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Sam się przekonaj. Unowocześnij i usprawnij swoją firmę korzystając z najnowszej generacji narzędzia do zarządzania obecnością w pracy – wypróbuj je już dziś. Możesz to zrobić bez żadnych zobowiązań. Serio.

Pozdrawiam, zistemo

ewidencja czasu pracy mała firma przyszłość pracy zarządzanie firmą


Również interesujące

Sztuczna inteligencja w biznesie – czy roboty przejmują biznes?

Samo-prowadzące się samochody oraz sprzątające roboty nie są dziś jedynie wytworem wyobraźni rozmarzonych naukowców. Roboty, automatyzacja i sztuczna inteligencja (z ang. Artificial Intellignece – AI) mają coraz większy wpływ na nasze życie.

firma mała firma przyszłość pracy zarządzanie firmą

Inteligentne śledzenie czasu: rejestruj swoje godziny!

Czy zastanawiałeś się, jak mierzyć czas pracy, gdy jesteś freelancerem? Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące logowania przepracowanych godzin pracy freelancera oraz narzędzi, które można wykorzystać w tym celu. Czas to pieniądz, czy nam się to podoba, czy nie.

arkusz czasu pracy czasomierz fakturowanie freenancer porady dla freelancerów praca na godziny rejestracja czasu rejestrator czasu śledzenie czasu timer zarządzanie czasem

Sprawozdanie zysków i strat: czy mój biznes się opłaca?

Sprawozdanie zysków i strat, deklaracja dochodowa, dochód netto i zysk operacyjny… Czy domyślasz się już, do czego zmierzamy? Tak, masz rację. Czas wziąć byka za rogi i zadać sobie przyprawiające o dreszczyk pytanie:

mała firma wydatki zarządzanie firmą

7 Faktów dotyczących email marketingu – czy newslettery przechodzą do lamusa?

Liczni spece od email marketingu ogłosili śmierć newslettera jako formy marketingu, podczas gdy inni twierdzą, że jest on wciąż żywy. Kto ma rację? Przejrzyjmy się faktom. Newsletter nie żyje. Czy aby na pewno?

mała firma marketing zarządzanie firmą

Nie ma to jak Slow Biznes!

Twój biznes rozkręca się powoli? Nie martw się! Slow biznes jest teraz w modzie. Tak, naprawdę. W obecnej – nieco zwariowanej – sytuacji ekonomicznej, gdy ogromne firmy zostają zamykane, a start-upy wyrastają jak grzyby po deszczu, nieśpieszne podejście do interesów może uratować twoją firmę.

biznes

Zarządzanie zespołem w chmurze internetowej

Czy gotów jesteś na zarządzanie zespołem na miarę XXI wieku? Kierowanie zespołem wygląda dziś zupełnie inaczej niż zaledwie dziesięć lat temu. Ekipy międzynarodowe, zlecenia zdalne, elastyczne godziny pracy i coraz większa liczba freelancerów… Czy masz wszystko, czego Ci potrzeba, aby zarządzać zespołem pracowników w nowoczesnym świecie?

ewidencja czasu pracy mała firma przyszłość pracy zarządzanie firmą zarządzanie projektami

Już dziś zacznij korzystać z darmowej 14-dniowej wersji próbnej

Nie wymagamy karty kredytowej.