Faktury i kosztorysy

Szablony faktur na miarę przyszłości

Potrzebne Ci są szablony faktur? Witamy w naszej prezentacji! Bardzo doceniamy to, że znalazłeś trochę czasu w swoim napiętym planie roboczym i/lub udało Ci się oderwać od mediów społecznościowych. Zapewniamy, że warto. Ponieważ dzisiaj odkrywamy przyszłość fakturowania online.

Panie i Panowie, powitajmy na scenie… Kreatora faktur zistemo!

Tak, tak… Wiem oczywiście, że fakturowanie nie jest Twoim ulubionym tematem i że są setki ciekawszych rzeczy, którymi wolałbyś się teraz zajmować. Na przykład oglądać te zabawne filmiki z kotami albo testować najnowszą aplikację na Snapchacie. Lecz proszę, daj mi chwilę. Nie pożałujesz. Gdzie indziej poznasz najnowocześniejszy, najbardziej elastyczny i najinteligentniejszy sposób na wysyłanie faktur swoim klientom? Sam widzisz…

Spersonalizowane szablony faktur

Wyobraź sobie świat, w którym możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające spersonalizowane szablony faktur – wyświetlające Twoją własną markę, z polami dostosowanymi do potrzeb klienta i mające przyjemny dla oka układ. Otóż właśnie coś takiego znalazłeś: kreator faktur zistemo umożliwia Ci to wszystko. Żadne umiejętności nie są wymagane! Po prostu przeciągasz odpowiednie pola do wybranego przez siebie szablonu, dodajesz własne logo i wybierasz układ, jaki Ci się podoba. Zabawny i trendy lub klasyczny i profesjonalny – sam decydujesz.

Kreator faktur To nie wymaga żadnych umiejętności - po prostu przeciągnij i upuść

Numerowane faktury

Czy wiesz, jak numerować faktury? Albo jakiego regulaminu użyć? A co z  VAT-em i innymi podatkami? Tworząc szablon faktury trzeba wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Od wielkich przedsiębiorstw po małe firmy, od samodzielnych freelancerów po wieloosobowe zespoły: każda faktura musi spełniać pewne formalne wymagania. Kreator faktur zistemo troszczy się o to wszystko – a oprócz tego sam możesz dodawać lub zmieniać dowolne pozycje, gdy zajdzie taka potrzeba.

Inteligentny generator faktur

Kiedy już stworzysz swój szablon, faktura jest prawie gotowa. Użyj teraz naszego inteligentnego generatora faktur, aby w ciągu kilku sekund dokończyć fakturę: dwa kliknięcia i przepracowane godziny oraz wydatki zostają dodane do faktury. Kolejne kliknięcie i faktura zostaje wysłana. Twoi klienci nie tylko będą pod wielkim wrażeniem profesjonalnego wyglądu Twoich dokumentów, lecz z pewnością nie będą się też ociągać z płatnością. A jeśli będą, to wyśle się im delikatne przypomnienie, automatycznie. Gdy faktura zostanie zapłacona, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony.

Profesjonalna faktura próbna

Podgląd szablonu faktury Profesjonalnie wyglądające szablony pod opuszkami Twoich palców

zistemo oferuje profesjonalne szablony i próbki faktur – oraz dużo dużo więcej. Ponieważ fakturowanie to tylko czubek góry lodowej Twojej firmy. Ty i Twój zespół poświęcacie czas i wkładacie wysiłek w tworzenie produktów i dostarczanie projektów. Od pozyskiwania nowych klientów po prezentacje i oferty, od zarządzania projektem po zarządzanie klientami, od zasobów ludzkich po decyzje zarządu: wszystkie te elementy znajdują się pod wystającym nad powierzchnię fakturowaniem. Lecz dzięki programowi takiemu jak zistemo, wszystko to z łatwością ogarniesz.

Tworzenie faktur w biegu

Gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek jej potrzebujesz – nową fakturę możesz stworzyć nawet w biegu. Na smartfonie, tablecie, laptopie albo pulpicie komputera. zistemo umożliwia Ci prowadzenie swojej firmy w chmurze – zabezpieczonej takimi samymi środkami bezpieczeństwa jak banki szwajcarskie. Sprawdzaj na żywo, kto nad czym pracuje, kto właśnie dodał nowy wydatek i ile godzin zostało już spędzone nad nowym projektem. Poświęć parę sekund na wysłanie faktury swojemu klientowi, a resztę czasu poświeć na to, co jest naprawdę ważne. Na przykład na oglądanie filmiku z tym śmiesznym chomikiem zajadającym marchewkę. Lub na skuteczne prowadzenie swojej firmy. Nie przekonuje Cię to jeszcze? W takim razie wypróbuj nas. To nic nie kosztuje.

Pozdrawiam, zistemo

faktury i kosztorysy firma mała firma


Również interesujące

Rejestracja czasu pracy 4.0 - śledź na żywo postępy prac Twojego zespołu

Rejestracja czasu pracy zespołu stała się prosta: wystarczy na bieżąco rejestrować czas, przypisać go do projektów, klientów lub zadań, a potem błyskawicznie zamienić na fakturę. Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdą?

rejestracja czasu

7 Faktów dotyczących email marketingu – czy newslettery przechodzą do lamusa?

Liczni spece od email marketingu ogłosili śmierć newslettera jako formy marketingu, podczas gdy inni twierdzą, że jest on wciąż żywy. Kto ma rację? Przejrzyjmy się faktom. Newsletter nie żyje. Czy aby na pewno?

mała firma marketing zarządzanie firmą

5 Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o księgowości w chmurze

Czy prowadzisz już swoją księgowość w chmurze? Nie? Ale wiesz, że najwyższy czas to zrobić, prawda? Księgowość w chmurze to coś więcej niż tylko modny trend. Tak będzie wyglądała księgowość przyszłości zarówno w małych firmach jak i dużych przedsiębiorstwach.

faktury i kosztorysy prywatność i bezpieczeństwo przyszłość pracy wydatki zarządzanie firmą

Powiedz goodbye arkuszom kalkulacyjnym: dlaczego funkcje Excela nie są już niezbędne

Czy korzystasz z arkuszy kalkulacyjnych jako narzędzia do prowadzenia swoich obliczeń księgowych? Praktycznie nie można im nic zarzucić. Są w miarę niezawodne, stosunkowo tanie oraz łatwe w użytkowaniu (gdy opanujesz już ich podstawowe funkcje i wzory).

freelancer mała firma zarządzanie firmą

Czy regulamin na stronie internetowej firmy to konieczność?

Najgorsza robota za Tobą. Strona internetowa utworzona, strategia marketingowa opracowana, wszystko przygotowane na rozpoczęcie działalności. Z wyjątkiem jednej rzeczy: regulaminu strony internetowej. Czy naprawdę jest ona konieczna? I tak, i nie.

zarządzanie firmą

Mass mailing, masowa wysyłka maili z życzeniami

Święta to sezon na wysyłanie życzeń. O tej porze roku nasze skrzynki odbiorcze wypełnione są wiadomościami. Wszyscy otrzymujemy życzenia świąteczne od znajomych, współpracowników i partnerów w interesie. zistemo umożliwi ci pełną kontrolę nad procesem przesyłania wiadomości e-mail, dzięki prostemu wykorzystaniu eksportowanych adresów.

masowa wysyłka maili

Już dziś zacznij korzystać z darmowej 14-dniowej wersji próbnej

Nie wymagamy karty kredytowej.