zistemo dla agencji

Spraw, aby sprawy toczyły się gładko dzięki zistemo

Oczywiście istnieją inne programy dla agencji. Najczęściej po wysokiej cenie. Zupełnie inaczej jest w przypadku zistemo.

Przede wszystkim możesz używać Zistemo do zarządzania arkuszami czasu swojego zespołu. Nagrywaj, monitoruj i zarządzaj każdym projektem, od oferty do ostatecznej faktury, od żądania złożenia ofert do otrzymania dostawy.

Łatwy i wydajny. Na całym świecie, z dowolnego urządzenia.


Jakie korzyści niesie zistemo dla twojej agencji?

Zarządzaj kartami czasu pracy

Rejestruj przepracowane godziny

zistemo może obsłużyć wszystkie modele czasu pracy. Zarządzaj czasem pracy i analizuj godziny przepracowane w stosunku do godzin zaalokowanych w budżecie każdego projektu.

Approve time sheets

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Zarządzaj nieobecnością i wakacjami

Skonfiguruj i zarządzaj czasem wolnym swojego zespołu dzięki prostemu i efektywnemu procesowi zatwierdzania.

Zarządzanie zespołem stało się łatwe

Dzięki zistemo zawsze masz oko na godziny, zadania i koszty. Zarządzanie personelem naprawdę może być proste.

Śledź postęp w projektach

Monitoruj budżety

Panele informacyjne projektów i raporty pomagają śledzić Twoje projekty.

Zapłać swojemu zespołowi

Nie ma prostszego sposobu rozliczania faktur projektu niż w przypadku zistemo. Masz do wyboru wiele różnych formatów i poziomów szczegółowości.

Szablony projektów ułatwiają tworzenie nowych projektów

W zistemo nie musisz uruchamiać każdego projektu od zera. Po prostu użyj istniejącego projektu jako szablonu i dostosuj tylko obliczenia i inne kluczowe dane.

Rozliczanie projektów

Jesteś elastyczny w swoich projektach i sposobach ich rozliczania, a zistemo jest równie zwinny. Rozliczaj się tak jak Ty i Twoi klienci macie ochotę:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za projekt
  • według zryczałtowanej stawki za zadanie.

Analizuj i oceniaj projekty

Dzięki zistemo zawsze masz przegląd tego, co robi Twoja firma. Twórz raporty projektów i analizuj wartości docelowe vs. rzeczywiste oraz wskaźniki KPI w czasie rzeczywistym. Szybko, jasno i przejrzyście.

Budżetowanie projektu

Budżetuj swoje projekty tak, aby najlepiej pasowały do Twojej firmy i projektu:

  • za godziny wypracowane przez każdego członka zespołu
  • za godziny spędzone na każdym zadaniu
  • za godziny spędzone na projekcie jako całości
  • za całkowite koszty projektu

Monitoruj projekty

Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do wszystkich danych i wskaźników efektywności dla Twojej firmy.

Zawsze wiesz, kto, kiedy, gdzie, co robi i możesz podjąć natychmiastowe działania w razie potrzeby.

Wylicz wydatki związane z projektem

zistemo sprawia, że zarządzanie kosztami specyficznymi dla projektu jest dość proste: zarejestruj wydatki, takie jak materiały, towary lub podróże, przypisuj je do projektu, a następnie wystawiaj na ich podstawie faktury.

Rejestruj czas pracy na projektach

Zapisuj czas pracy nad projektem za pomocą funkcji śledzenia czasu: czasomierz lub rejestrowanie ręcznie. Unikasz błędów, ponieważ śledzone czasy są automatycznie powiązane z opłatami i fakturowaniem projektów.

Łatwe przydzielanie zadań pracownikom

Dodaj członków zespołu do projektu i budżetuj ich godziny pracy i wydatki.

System 360

Pisanie ofert

Wykorzystaj profesjonalne szablony w procesie przygotowywania oferty. zistemo obsługuje wielojęzyczne oferty we wszystkich walutach.

Twórz oferty online i przekształcaj je na faktury za pomocą jednego kliknięcia. Możesz dodać też własne pola i elementy oraz zdefiniować indywidualne warunki płatności.

Saldo wyciągów bankowych w zistemo

Porównaj wydatki i płatności przychodzące wprowadzone w zistemo z importem wyciągu bankowego BankFeed (FinApp) lub CSV. Wówczas masz pewność, że twoje księgi są poprawne i oszczędzasz czas.

Raporty

Wykorzystaj olbrzymią skarbnicę danych do raportów biznesowych w czasie rzeczywistym. Zobacz wszystkie istotne dane biznesowe przedstawione w prosty i czytelny sposób. Szybki. Prosty. Bezpieczny. Sposób na zwiększenie wydajności.

Zamawianie: śledzenie zakupów

zistemo oferuje łatwy w użyciu system zakupów: kalkuluj i wysyłaj zapytania. Twórz zamówienia, zatwierdzaj je i wysyłaj. Łatwo sprawdzić kiedy zostały dostarczone.

Przygotuj swoje księgi do rozliczeń

Daj swojemu księgowemu bezpośredni dostęp do faktur i rachunków w zistemo. Eksportuj swoje dane w formacie DATEV lub jako plik CSV. Utrzymuj księgowość wolną od stresu.

Panel główny

Czytelne listy godzin pracy czy faktury? Nie z zistemo. Panel główny zawsze daje duży kompleksowy obraz.

Archiwum dokumentów

W zistemo możesz bardzo szybko wyszukiwać dokumenty po projektach: po prostu prześlij je do archiwum projektu i już wiesz, że są tam bezpiecznie przechowywane.

Rejestruj wydatki

Zarejestruj swoje wydatki operacyjne w formie papierowej i wyślij je do zistemo za pośrednictwem aplikacji mobilnej, importowanych transakcji bankowych lub w formacie PDF.

Otrzymuj powiadomienia, gdy zostaną otwarte faktury

Nigdy więcej nie usłyszysz, że ktoś twierdzi, że nie dostał twojej faktury. Zobaczysz natychmiast, kiedy odbiorca zobaczył i otworzył fakturę PDF.

System, który rozwija się wraz z Twoją firmą

zistemo rośnie razem z Twoją firmą. Kiedy Twoja Firma rośnie z łatwością dodasz kolejnych użytkowników do zistemo.

Otwarty system

Twoja firma, Twoje dane. Nie musisz martwić się, że Twoje dane są "więzione" przez zistemo. Nasz system jest otwarty: możesz eksportować swoje dane, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Integrated online payments

Modern business, modern payment methods. However, "modern" is not yet a criterion for good business. But "liquidity" is. And you often get paid much faster if you accept payments via PayPal and credit card.

In addition, zistemo instantly tells you when payments are overdue and can respond with a payment reminder.

Wystawiaj faktury

Utwórz swoje faktury w dowolnym formacie i wzorze. Oczywiście, zistemo przechowuje wszystkie twoje faktury, aby były zawsze dostępne.

24/7 przyjazne i kompetentne wsparcie

Jeśli napotkasz na twardy orzech do zgryzienia, jesteśmy tu dla ciebie. W dobrym nastroju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Świadcz usługi w formie retainerów / przedpłat

Ta funkcja nie jest dostępna w żadnym innym porównywalnym oprogramowaniu. Środki zabezpieczające i przedpłaty za usługi są ważnym narzędziem dla przedsiębiorstw, aby zapewnić ciągłą płynność w miarę przyjmowania klientów. Obecnie w wielu branżach często zdarza się, że wymagają oni środków zabezpieczających, aby usługi mogły być świadczone w późniejszym terminie. zistemo przechowuje je na oddzielnym koncie i dodaje do nich usługi w miarę ich wykonywania.

180 walut

Świat staje się coraz mniejszy, a wiele firm działa na arenie międzynarodowej. zistemo jest gotowy: płać i zarabiaj we wszystkich 180 walutach, szybko, bezpiecznie, online.

Rachunki cykliczne

Automatyzuj powtarzające się faktury zamiast je kopiować. To oszczędza pracę i pozwala uniknąć błędów. Zautomatyzuj prawie wszystko dzięki zistemo: po prostu szybko dodaj aktualne godziny i wydatki, a zistemo zajmie się resztą.